Karališkas poilsis su 15 % nuolaida darbo dienomis! Plačiau

Ekologinis daržas

SPA VILNIUS didelį dėmesį skiria sanitas per cibus – sveikatai per maistą. Dėl to ypatingai rūpinamės, kad patiekalai būtų gaminami iš sezoninių, šviežių bei lengvai pasiekiamų produktų.

O kas gali būti lengviau pasiekiama už SPA VILNIUS teritorijoje esantį kolektyvo bendromis jėgomis prižiūrimą darželį, kuriame užaugintos gėrybės pasiekia Jūsų stalą išlaikę aukščiausią maistinę vertę ir skonį. Po atviru dangumi ornamentiniu stiliumi įrengtas darželis – inovatyvus mūsų daržininkės ir virtuvės kolektyvo projektas, užtikrinantis sezoninių produktų aukščiausią kokybę bei ekologiškumą. Restoranui skirtame ekologiniame darželyje auginami begalė prieskoninių augalų, įvairiausi žalumynai ir salotos, netgi daržovės – virtuvės kolektyvas nekantriai laukia šiuometinio cukinijų, moliūgų, morkų, agurkų ir kitų daržovių derliaus.

Pasirodžius pirmiesiems saulės spinduliams, greta esančiame šiltnamyje išdygo žolelės, salotos, ridikėliai, o aplankius vasaros kaitrai, jame pradės raudonuoti įvairių rūšių pomidorai.

Dvaro sodą primenančią kompoziciją puošia ir vasarop pražysiantys uogų krūmeliai bei vaismedžiai: braškės, šilauogės, obelys, kriaušės, slyvos, trešnės, vyšnios ir serbentai. Visa ši floristinė įvairovė ne tik spalvomis džiugins akis, vilios svaiginančiais kvapais, bet, visų džiaugsmui, ir taip neįprastiems ir gardiems patiekalams suteiks dar daugiau savitumo ir subtilesnio skonio.