Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

Anykščiai – Lietuvos Kalėdų rezidencija 2019

Paslaptinga Kalėdų Senelio buveinė Anykščiuose

Nuo gruodžio 7 dienos pats tikriausias Kalėdų Senelis įsikurs Anykščiuose, Istorijų dvarelyje, Paupio g. 10, ant Šventosios upės kranto. Viešės jis čia iki pat sausio 6 dienos. Devynioliktą amžių menančiame dvarelyje Kalėdų Senelis kvies visus – didelius ir mažus – aplankyti išskirtinai papuoštą, paslaptingą jo rezidenciją ir kartu kurti bei dalintis stebuklais!

MIŠKE – magiškų skanėstų namas!

Šventinę nuotaiką skleis ne tik Kalėdų Senelio rezidencija, bet ir netoliese įsikūręs Kalėdų Senelio miestelis, kuriame Nr.1 įsikurs ir unikalaus šventinio dizaino SPA VILNIUS Anykščiai restorano MIŠKE Kalėdų namas! Jame vaikučių ir tėvelių lauks neapsakomo skonio gardėsiai: belgiški vafliai, sriubos, kalėdiniai troškiniai, blyneliai, karštos spurgos, karštas šokoladas ir t. t. Jūsų lauks gausus šventinių dovanų pasirinkimas, kurias galėsite įsigyti sau ar brangiems žmonėms. Juk geriausia dovana ta, kurios aromatas ir skonis neišblėsta atmintyje ištisus metus!

Restorano MIŠKE Kalėdų name Jūsų lauks ne tik gardėsiai, kalėdinių dovanų pasirinkimas, bet ir loterijos, bei skanios dovanos Jums! Susitikime ten! Kurkime kalėdines šeimos istorijas kartu!

Kalėdų eglė ant upės Šventosios

Šiais metais miestelėnus bei svečius Anykščiai nustebins išskirtiniu sumanymu – Kalėdų eglė ant vandens. Gruodžio 7 dieną 17 valandą visų akys nukryps į Šventosios upę, kur bus įžiebta lyg iš pasakos atkeliavusi Kalėdų eglė. Šventinį įspūdį sustiprins vandens paviršiuje atsispindinčios dekoracijos bei rezidencijos atidarymo koncertas.

Visas Anykščių miestas apgaubtas magiška Kalėdų dvasia!

Visą mėnesį kūrybingi anykštėnai Kalėdų rezidencijos svečius kvies leistis į kelionę šventiniu traukinuku, pasivaikščioti po Kalėdų miestelį, apsilankyti net keliose dešimtyse įvairiausių edukacinių programų! Susitikimai su Kalėdų Seneliu, išskirtiniai renginiai, ryškios ir įdomios edukacinės programos šeimai, kelionė šventiniu traukinuku, žėrinti eglė ant Šventosios upės, pasivaikščiojimai šviesomis spindinčiame mieste – kas gali būti įspūdingiau laukiant gražiausių žiemos švenčių. Būtent tokį ypatingą švenčių laukimą, šiltus prisiminimus sukurs užburianti Kalėdų rezidencija Anykščiuose!

Kuo šiemet kvepės Kalėdos? Eglute, mandarinais, o gal kvapniais pyragais? Ar bus baltos? O kada aplankys ta ypatinga nuojauta, kad netrukus nutiks kažkas magiško? Žinome tikrai – jau gruodžio 7 dieną nepaprasti dalykai prasidės Anykščiuose – paslaptingame istorijų dvarelyje ir visame mieste.