Nakvynė su romantiška vakariene nuo 72 € Plačiau

Jūsų Poilsenybe rūpinsis net 3 nauji SPA meistrai

SPA VILNIUS meistrai – tai paties aukščiausio profesionalumo mūsų specialistai, mūsų komandos čempionai. Pirmasis žingsnis link meistro – tai teigiami Jūsų, klientų, atsiliepimai ir augantis lojalių klientų ratas būtent pas tą patį specialistą skaičius. Jei konkretų specialistą pamilsta klientai, mes padedame tik dar labiau puoselėti ir auginti jo profesionalumą – skatiname ir palaikome keliant kvalifikaciją: mokytis iš kolegų, dalyvauti Lietuvos ir tarptautiniuose konkursuose bei čempionatuose. Tapimo meistru viena iš sąlygų yra autorinės procedūros sukūrimas, kurių nerasite niekur kitur – tik SPA VILNIUS.

Norime Jums pristatyti tris naujas meistres – tai masažo meistrė Regina Maceikianec bei veido priežiūros ir masažo meistrė Dovilė Janeikaitė, dirbančios Dienos SPA Vilniuje dirbančios, ir Anykščiuose dirbanti masažo meistrė Renata Stulpinienė.

Masažo meistrė Regina Maceikianec pirmiausia garsi tuo, kad yra licencijuota ESPA trenerė, geriausiai išmananti šią prabangią „aukso standartu“ pripažįstamą kosmetiką ir specialias ESPA procedūras, o savo sukauptomis žiniomis dalijasi ir su SPA VILNIUS kolegomis. Savo praktikoje Regina gilinasi, kaip padėti kūnui kuo natūraliau įsisavinti reikiamus mineralus. Jos autorinė magnio terapija kūnui padeda magniui patekti į organizmą per odą: taip jis greičiau patenka į kraują, nes „apeina“ virškinimo sistemą, kur jo poveikis labai sumažėja dėl enzimų veiklos ir skrandžio rūgštingumo.

Magnio terapijos kūnui tikslas – gerinti miego kokybę, atpalaiduoti pavargusius raumenis ir leisti protui bei kūnui pailsėti ne tik dėl šiltos vonios, masažo, bet ir naudojant transderminį magnį – tokį, kuris patenka tiesiai į kraujagysles ir raumenis.

Veido priežiūros ir masažo meistrė Dovilė Janeikaitė savo pirštų galiukais lietė šimtus veidų, todėl puikiai išmano veido anatomiją, gyvybiškai svarbius taškus ir masažo linijas. Ji susipažinusi su visos prabangios kosmetikos, kurią SPA VILNIUS specialiai Jums atrinko iš viso pasaulio (Jungtinės Karalystės, Japonijos, Vokietijos, Šveicarijos) poveikiu, todėl atras asmeniškai Jums tinkamą priemonę, procedūrą bei patars kaip rūpintis oda po procedūros.

SPA VILNIUS atstovaujama kosmetika savo rezultatais beveik prilygsta estetinės chirurgijos poveikiui. Dovilės autorinio kūno ir veido ritualo „Laikas Poilsenybeiׅ“ metu atliekamas veido masažas naudojant Gua Sha akmenis, klasikinio ir chiromasažo technikas, padidina veido odos tonusą, suteikia odai stangrumo, pagerina veido odos spalvą, o drėkinamoji rožių kaukė suteikia odai gyvybingumo bei spindesio. Ilgai išliekantis rožių aromatas dar ilgai primins Jums apie laiką Poilsenybei.

Masažo meistrės Renatos Stulpinienės didžioji aistra – masažai su karštaisiais akmenimis, nes jie itin atpalaiduoja raumenis, nuramina protą ir paruošia kūną masažui. Netikėčiausias klientės komplimentas: „Buvo taip gera, kad net nežinau, kuriame mieste esu“, o buvo – Anykščiuose, kur SPA VILNIUS Regina dirba jau 4 metai.

Renatos autorinis rankų ir pečių juostos masažas su karštais akmenimis gimė atrodo iš labai paprasto klientų poreikio – ne vienam dabar dėl nuolatinio darbo kompiuteriu ar telefonu skauda rankas, o vien rankų masažas – išties malonus, bet per trumpas.

Autorinį masažą meistrė atlieka naudodama karštus akmenis ir klasikinio bei limfodrenažinio masažo technikas, o atpalaiduojančią atmosferą kuria ESPA vynuogių kauliukų aliejus.

Kviečiame pirmiems išbandyti naujas autorines procedūras!

Anykščiuose

Renatos Stulpinienės autorinis rankų ir pečių juostos masažas su karštais akmenimis

Vilniuje

Dovilės Janeikaitės autorinis kūno ir veido ritualas „Laikas Poilsenybeiׅ“

Reginos Maceikianec autorinė magnio terapija kūnui