Karališkas poilsis su 15 % nuolaida! Plačiau

SPA VILNIUS Anykščiai unikalumas užbūrė TripAdvisor

Tarptautinis kelionių rekomendacijų tinklapis TripAdvisor jau antrąjį kartą SPA VILNIUS Anykščiai skyrė įvertinimą „Keliautojo pasirinkimas“ (Travellers' Choice).

Tai labai objektyvus įvertinimas, nes balsuoja ne komisija, o vertinami savanoriškai tinklapyje parašyti žmonių įspūdžiai ir apžvalgos (per praėjusius metus) – viešbutis tinklapyje turi surinkti ne mažesnį nei keturių žvaigždučių reitingą. SPA VILNIUS Anykščiai įvertinimas stebina – iš 131 apžvalgą parašiusio svečio net 103 skyrė patį aukščiausią įvertinimą – „puikiai“ (excellent). Apžvalgose daugiausiai akcentuojama unikali viešbučio ir SPA vieta: Anykščių Šilelis, netoli tekanti upė, galimybė dviračiu nuvažiuoti iki miesto centro, eksterjero ir interjero estetika. Vis daugėja susižavėjusių restorano MIŠKE patiekalų nuotraukų. Milda TripAdvisor rašo: „Kiekvieną kartą, vos tik sugrįžusi iš šios vietos, aš jau pradedu planuoti kitą savo viešnagę“.

Norime nuoširdžiai padėkoti savo svečiams, padėjusiems šį apdovanojimą pelnyti. Galbūt jis įkvėps Anykščius savo poilsiui pasirinkti ne tik lietuvius, bet ir keliautojus iš viso pasaulio.

Jūsų, SPA VILNIUS