Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

ESPA Balio masažas su karštais akmenimis

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė: 90min.

Jeigu kada nors buvote Balio saloje, tikriausiai pastebėjote, jog balietiškas gyvenimas neįsivaizduojamas be dviejų dalykų: be šypsenos ir įvairių SPA procedūrų. Įvairūs masažai čia turi gilias tradicijas ir yra tiesiog būtina bei savaime suprantama kasdienybės dalis. Šioje saloje masažo salonai įsikūrę praktiškai ant kiekvieno kampo. Balio masažas atliekamas lengvais ir vidutinio stiprumo masažiniais judesiais, pasitelkiant įvairius, asmeniškai Jums parinktus, eterinius aliejus bei karštus akmenis. Šie bazaltiniai, paprastai vandens nugludinti, akmenys giliai įšildo įsitempusius raumenis ir efektyviai juos atpalaiduoja.

Jei jau užsinorėjote išbandyti ypatingai atpalaiduojantį Balio masažą, tačiau neturite galimybių tenai nukeliauti, tai maža bėda. Šią procedūrą galite užsisakyti mūsų SPA centre. Nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti šią procedūrą, jei Jūs norite:

  • Atpalaiduoti kūną ir nuraminti mintis;
  • Atsikratyti įtampos ir streso sukeltų kūno skausmų;
  • Leisti savo organizmui atsistatyti ir sustiprėti;
  • Atitolinti senatvinius procesus;
  • Atsikratyti nemigos ir nerimo;
  • Pagerinti kraujo ir limfos apytaką;
  • Tiesiog trumpam pamiršti viską ir pabūti tik su savimi bei savo kūnu.

Balio masažas ypatingas tuo, jog jis labai giliai atpalaiduoja kūną. Karšti akmenys šį poveikį dar labiau sustiprina. Taigi, jau po vienos procedūros Jūs pasijusite pailsėję geriau nei po visos nakties gilaus miego. O kur dar gera nuotaika, kibirkštėlės akyse bei jėgų antplūdis?

Balio masažas su karštais akmenimis ypatingai tinka žmonėms, kuriuos vargina nuolatos šąlančios galūnės, kadangi jis giliai sušildo visą kūną ir normalizuoja kraujotaką.

Procedūra netinkama nėštumo metu.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”

Susijusios procedūros