Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

ESPA Balio masažas

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 60app.min.

Tai išskirtinai maloni ir atpalaiduojanti procedūra. Jos esmė - ilgi, šildantys glostymai, užtikrinantys visišką ramybę, atsipalaidavimą bei gerą savijautą. Masažas yra nacionalinė Balio tradicija, turinti gilias šaknis. Galima sakyti, jog tai baliečių gyvenimo būdas. Dauguma SPA procedūrų yra tipiškos būtent šioje nuostabioje saloje.

Beje, pagrindinis kiekvieno balietiško masažo ingredientas, nuo kurio prasideda visa procedūra, yra šypsena. Taigi, jei nusprendėte trumpam pabėgti nuo įprastos kasdienybės ir išbandyti mūsų Balio masažą, nusiteikite ne tik giliam atsipalaidavimui, bet ir gerai nuotaikai. Pažadame Jums gilų poilsį bei nuostabiais aromatais apgaubtą valandėlę tik su savimi ir savo kūnu bei dar ilgai nuo veido nedingsiančią šypseną.

Šios unikalios procedūros poveikis:

  • Kūnas visiškai atsipalaiduoja pilant ant jo maloniai pašildytus aromaterapinius aliejus bei įmasažuojant juos į odą tempimo ir glostymo judesiais;
  • Nurimsta ne tik kūnas, bet ir protas. Dingsta įtampa, nerimas bei depresinės nuotaikos;
  • Sugrįžta fizinės ir dvasinės jėgos;
  • Dingsta nemiga;
  • Pagerėja vidaus organų veikla;
  • Sustiprėja imunitetas.

Ši procedūra veikia trijuose lygmenyse: fiziniame, dvasiniame ir emociniame. Balio masažo metu masažuojamos kūno dalys: kaklas, pečių juosta, nugara, kojos, rankos ir pilvas. Po procedūros Jūs gausite naudingus patarimus dėl Jums tinkamo dienos režimo, kurio laikantis masažo poveikis bus juntamas žymiai ilgiau. Taip pat specialistas pateiks rekomendacijas dėl kitų procedūrų kurso.

Procedūra nerekomenduojama nėštumo metu.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”