Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

ESPA jėgas grąžinantis masažas

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 90min.

Jei pavargote nuo kasdienės rutinos, kamuoja nemiga ir nervinė įtampa. Jei nuolat maudžia raumenis, puola virusai ir ramybės neduoda nusilpęs imunitetas. Jums tikrai reikalingas poilsis! O koks poilsis be masažo? Įveikti visus fizinius ir dvasinius negalavimus Jums padės fizines ir dvasines jėgas atstatantis masažas.

Nepasimeskite verpetuotoje gyvenimo tėkmėje, susitelkite į save ir pasimėgaukite šia nuostabia procedūra, kuri:

  • Pakeis Jūsų mintis ir kūną;
  • Atpalaiduos įsitempusius raumenis;
  • Padės iš naujo atrasti gerą savijautą;
  • Sugrąžins jėgas ir dvasinę ramybę.

Šioje kūno ir dvasios balansą atstatančioje procedūroje naudojami natūralios kilmės aromaterapiniai aliejai, jogos tempimo ir kvėpavimo pratimai bei giliųjų raumenų masažas. Ir viskas tam, kad išlaisvintų Jūsų vidinę energiją bei palaikytų imuninę sistemą. Po seanso Jūs pajausite stiprybę ir būsite pasiruošę vėl visa galva pasinerti į gyvenimo džiaugsmą.

Šis fizines ir dvasines jėgas atstatantis masažas tinka tiek vyrams, tiek moterims. Tai yra, tiems, kurie į savo gyvenimą nori sugrąžinti kūno ir dvasios sveikatą.

Kadangi ši procedūra gana intensyvi, ji nerekomenduojama nėštumo metu ir žindant krūtimi, taip pat žmonėms, kenčiantiems nuo per aukšto ar per žemo kraujospūdžio. Dėl kitų kontraindikacijų būtinai pasitarkite su savo gydytoju ar masažą atliekančiu specialistu.

Nepasiduokite gyvenimo rutinai, išlaisvinkite savo vidinį „Aš“ ir sustiprinkite kūną.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”