Nakvynė su romantiška vakariene nuo 72 € Plačiau

Judesio terapija

Procedūra netinkama:
Po valgio
Trukmė : 30min.

Atpalaiduotas kūnas ir protas sustiprina žmogų. Tada gyvenimas įgyja daugiau spalvų, grįžta jo kokybė, gerėja santykiai su žmonėmis, atsiranda meilė ir aistra, išnyksta pyktis.

Judesio terapija unikali tuo, kad apjungia du labai skirtingus dalykus – pramogą ir sveikatą. Judesys – sveikesnis rytojus.

SPA VILNIUS kineziterapijos meistrai rekomenduoja rinktis Jums labiausiai aktualią terapiją: rytinę mankštą ar mankštą baseine.

Rytinė mankšta

Anksčiau atsikėlę spėjame daugiau nuveikti, todėl patiriame mažiau streso ir jaučiamės atsipalaidavę. Pasportavę ryte pasisemiame energijos visai dienai. Atsipalaidavę sąnariai, pratempti raumenys suteikia lengvumo jausmą.

Mankšta baseine

Judėjimas pagrindinis geros sveikatos šaltinis. Panirus į vandenį, kūno svoris sudaro tik 30% viso kūno svorio. Atliekant mankštą baseine sumažėja apkrova sąnariams, raiščiams, sausgyslėms bei raumenims. Vanduo ramina, leidžia atsipalaiduoti, atitrūkti nuo streso. Teigiamos emocijos visuomet padeda greičiau sveikti ir stiprėti.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”