Karališkas poilsis su 15 % nuolaida darbo dienomis! Plačiau

Ultragarso terapija

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Trukmė : 5min.

Jeigu kada esate kovoję su ilgiau trunkančiu skausmu, turbūt jau esate išbandę ultragarso terapiją. Tai vienas iš efektyvių skausmą šalinančių būdų. Tam tikri virpesių dažniai aktyvina kraujotaką ir medžiagų apykaitą bei skatina ląstelių regeneraciją. Tad šis metodas gali būti taikomas ne tik kaip priešuždegiminė, skausmą mažinanti priemonė. Ultragarsas minkština randus ir mažina randinio audinio susidarymą.

Taigi, ultragarsas gali būti taikomas gydomaisiais ir kosmetiniais tikslais. Gydytojas ultragarso procedūrą Jums gali skirti esant: žaizdoms, patempimams, sąnarių ir stuburo pakitimams bei jų skausmams, kaulų gijimui po lūžio skatinti ir t.t.

Dėl žaizdelių ir randų gydymo galite kreiptis ir į SPA VILNIUS specialistus. Gydytojas, įvertinęs būklę, skirs Jums tinkamiausią kursą.

Ultragarso terapijos eiga ir nauda Jums:

  • Susipažinę su procedūra, ramiai atsigulsite ant stalo ir tiesiog leisite vykti gydymui. Priklausomai nuo procedūros tikslo, skirsis jos trukmė ir kurso ilgis.
  • Ultragarso terapija nuramins skausmus, mažins patinimus, uždegimus, raumenų spazmus. Švelni šiluma ir ultragarso virpesiai pagerins mikrocirkuliaciją bei atstatys audinių natūralias funkcijas.
  • Šios procedūros taip pat gali padėti esant bronchinei astmai, bronchitui bei kitų kvėpavimo ligų atveju.

Rekomendacijos: dėl gydymo kurso tarkitės su šeimos arba SPA VILNIUS gydytoju.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”