Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau

Poilsis šile

Trukmė: nuo 1 naktų

Tai poilsio programa unikaliame Lietuvos gamtos kampelyje – Anykščių Šilelyje. SPA VILNIUS kviečia užmigti ir nubusti 4 žvaigždučių viešbutyje, apsuptiems pušų ošimo. O šilo terapiją papildys gydanti vandens galia: mineralinio vandens baseinas kasdien; vertikali vonia arba mineralinio vandens vonia – pasirinktinai; kitos sveikatingumo procedūros. „Poilsis šile“ jungia, ką geriausia teikia miškas ir vanduo.

I rinkinys
druskų kambarys 30 min. / parafino aplikacija 15 min.
(plaštakoms pėdoms) + vonia 15 min. (mineralinio vandens / „Anykščiai“ / „Vilnius“ / „Stiprybė“ / pušų spyglių / ožkų pieno su miško uogomis)

II rinkinys
povandeninis masažas 20 min. / povandeninis kojoms ir sėdmenims 20 min. / vertikali vonia 30 min.


Restorane aprangos kodas – elegantiška laisvalaikio apranga.

Restorano meniu

​Savaitgaliais restorane koncertai

! Dėmesio:
  • Visa SPA VILNIUS teritorija nerūkymo zona - tiek viduje, tiek lauke – NERŪKOMA. 

  • Gydytojai rekomenduoja mineralinį vandenį gerti iš specialios gertuvės.

  • Apsilankyti baseino ir pirčių komplekse su vaikais iki 14 metų galima nuo 10:00 iki 20:00 val.

  • Paslaugos apmokestintos 9% ir 21% PVM mokesčiu. Kaina pateikta su PVM.

  • SPA VILNIUS administracija palieka teisę be atskiro pranešimo keisti paslaugas ir jų kainas.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”

Susijusios programos