Čia nėra blogo oro! Karališkas poilsis su -15 % nuolaida! Plačiau

Restoranas MIŠKE

Lygiuodamasis į geriausius šalies restoranus, SPA VILNIUS iš esmės atnaujino restorano koncepciją, meniu ir suteikė vardą – MIŠKE – Šeimoms ir istorijoms.

Restorano vardas pirmiausia reiškia unikalią restorano vietą – esame įsikūrę legendiniame Anykščių šilelyje.

Restorano MIŠKE svečius nustebins specialiai rankomis gamintos lėkštės – su pušų šakelių, eglių ar įvairių gėlių įspaudais ir ornamentais. Pristatydamas meniu, virtuvės šefas pabrėžia, kad kuriant kiekvieną patiekalą stengtasi įdėti kažką natūralaus – tiesiai iš miško. Restorano MIŠKE virtuvė ruošia patiekalus, kuriuose naudoja eglių majonezą, pušų aliejų, šermukšnius, šaltalankius, bruknes, spanguoles, įvairius grybus. Šviežios daržovės ir vaisiai ant restorano stalo atkeliauja iš rūpestingai puoselėjamo nuosavo sodo ir daržo, o likusi produkcija gaunama iš vietinių ūkininkų.

Daugelis SPA VILNIUS svečių yra jaunos šeimos, kelių kartų šeimos ar tiesiog draugai su šeimomis, be to, čia dažnai švenčiamos įvairios šeimos šventės. Taip buvo sugalvotas ir restorano šūkis – „Šeimoms ir istorijoms“. Tai padiktavo naują skiltį meniu – patiekalai dalintis, kurie skirti grupei žmonių.

SPA VILNIUS restoranas MIŠKE gali pasigirti ne tik jaukiu interjeru, bet ir išskirtine klientų itin vertinama virtuve.

Jaukioje restorano MIŠKE aplinkoje siūloma pasimėgauti europietiškais sveikais patiekalais, pagamintais iš kruopščiai atrinktų produktų, atkeliavusių iš vietinių ūkių bei patikimų, aukščiausių standartų besilaikančių tiekėjų.

Savaitgaliais restorano MIŠKE svečius kviečiame pasiklausyti gyvai atliekamos profesionalių muzikantų muzikos.

Restorano MIŠKE darbo laikas: 

I–IV 12.30–23.00, V 12.30–24.00, VI 13.00–24.00, VII 13.00–23.00

Meniu VAIKŲ MENIU


Restorano MIŠKE mažoji salė

Mažoji salė puikiai tinka privatiems vakarams, gimtadienių ir kitų švenčių šventimui.

SPA VILNIUS Anykščiai restorane MIŠKE kviečiame mėgautis gastronomijos perlais bei kurti asmeninių švenčių, gimtadienių ar privačių vakarų istorijas Mažojoje salėje.

Čia, Anykščių šilelio apsupty, iki 30 asmenų talpinančioje salėje Jus pasitiks išskirtinio skonio patiekalai, šiltas aptarnavimas ir jauki aplinka, skatinanti norą būti, kurti ir bendrauti.


Švediško stalo pusryčiai

SPA VILNIUS Anykščiai švediško stalo pusryčiai garsėja puikiu, subtilaus skonio bei sveikos mitybos principu ruoštu meniu. Čia gausybė gardžių užkandžių, daržovių, salotų ir vaisių, patiekalai ruošiami iš šviežiausių ingredientų, kas palieka neužmirštamą, bet kartu ir savitą skonių istoriją.

Švediško stalo pusryčių metu SPA VILNIUS Anykščiai restorano MIŠKE svečiai visuomet dieną gali pradėti gardžia kiaušiniene ar omletu, paruoštu pagal kiekvieno skonį ir mėgstamais ingredientais, pasimėgauti tirpstančiais burnoje, ką tik iškeptais blyneliais bei užsisakyti šviežiai spaustų vaisių ar daržovių sulčių.

Sėkmingos dienos istorija prasideda nuo sveikų ir sočių pusryčių, kurie užtikrins energiją ir gerą savijautą visą dieną.

Švediško stalo pusryčiai:

I-V 8.00–10.30, VI-VII 8.00–11.00


Grilio burtai vasaros terasoje MIŠKE (šiltuoju laikotarpiu)

Šiltuoju metų laiku kviečiame į vasaros terasą MIŠKE, kur, Jūsų Poilsenybe, nepamirštamoms istorijoms prieskonių suteiks ranka paliečiama nuo miško dvelkianti gaiva ir ramybe.

Anykščių šilelio apsuptoje vasaros terasoje MIŠKE šiltuoju metų laiku galima ne tik mėgautis išskirtinio skonio patiekalais, bet ir nuo miško dvelkiančia ramybe. Jei kolekcionuojate saulėlydžius – pasidžiaukite besileidžiančios saulės spindulių ir pušynų teikiama ramybe, o jei naujus skonius – leiskite mūsų virtuvės burtininkams Jus nustebinti.

Kviečiame pasirinkti patiekalus iš mūsų meniu arba pasimėgauti kasdien vis naujais grill skoniais.

Mėgaukitės vasarišku oru ramybe ir romantika dvelkiančioje restorano MIŠKE terasoje ir atraskite vasariškų grilio burtų skonius. Leiskite grilio burtams Jus nustebinti ir pradėkite savo vasarišką skonių kelionę...

I–IV 12.30–23.00, V 12.30–24.00, VI 13.00–24.00, VII 13.00–23.00


Ekologinis daržas

SPA VILNIUS didelį dėmesį skiria sanitas per cibus – sveikatai per maistą. Dėl to ypatingai rūpinamės, kad patiekalai būtų gaminami iš sezoninių, šviežių bei lengvai pasiekiamų produktų.

O kas gali būti lengviau pasiekiama už SPA VILNIUS teritorijoje esantį kolektyvo bendromis jėgomis prižiūrimą darželį, kuriame užaugintos gėrybės pasiekia Jūsų stalą išlaikę aukščiausią maistinę vertę ir skonį. Po atviru dangumi ornamentiniu stiliumi įrengtas darželis – inovatyvus mūsų daržininkės ir virtuvės kolektyvo projektas, užtikrinantis sezoninių produktų aukščiausią kokybę bei ekologiškumą. Restoranui skirtame ekologiniame darželyje auginami begalė prieskoninių augalų, įvairiausi žalumynai ir salotos, netgi daržovės – virtuvės kolektyvas nekantriai laukia šiuometinio cukinijų, moliūgų, morkų, agurkų ir kitų daržovių derliaus.

Pasirodžius pirmiesiems saulės spinduliams, greta esančiame šiltnamyje išdygo žolelės, salotos, ridikėliai, o aplankius vasaros kaitrai, jame pradės raudonuoti įvairių rūšių pomidorai.

Dvaro sodą primenančią kompoziciją puošia ir vasarop pražysiantys uogų krūmeliai bei vaismedžiai: braškės, šilauogės, obelys, kriaušės, slyvos, trešnės, vyšnios ir serbentai. Visa ši floristinė įvairovė ne tik spalvomis džiugins akis, vilios svaiginančiais kvapais, bet, visų džiaugsmui, ir taip neįprastiems ir gardiems patiekalams suteiks dar daugiau savitumo ir subtilesnio skonio.


Pikniko krepšys Jūsų iškylai

Spontaniškas piknikas ar vėlyva viešnagė pas mus? Pagalvojome apie tai ir pasirūpinome detalėmis – paruošėme lengvų užkandžių rinkinį su pikantiškais sumuštiniais bei kitais šviežiais skanėstais, įskaitant vietinių ūkininkų gaminamą sūrį. Išvykai į gamtą turime tam pritaikytą pledą. Telieka užsisakyti šį pikniko krepšį ir pirmyn į gamtą lengvus planus įprasminant tobulomis ir įsimintinomis patirtimis!

Pikniko krepšio sudėtis: vytinta mėsa (ūkininkas A. Bukauskas), įvairūs sūriai, naminis humusas, užtepėlės (saulėje džiovintų pomidorų, burokėlių), pomidorų salotos su žalumynais, juoda duonelė, sezoniniai vaisiai ar uogos, limonadas

Kaina 25 € / 1–2 asm., 45 € / 3–5 asm.