SPA VILNIUS gastronomija

SPA VILNIUS kepykla

 

SPA VILNIUS savo svečius kasdien vaišina pačių kepama šviežutėle įvairių rūšių duona, bandelėmis, sausainiais, pyragais. Rankų darbo triufeliai jau daugeliui tapo legenda ir tradicija užsukti į SPA barą kiekvienos viešnagės metu. Geriausios kokybės miltai, sėklos, šokoladas ir kiti ingredientai, jokių dirbtinų maisto priedų – tobulo skonio gaminio paslaptis.

Jei nuspręsite dalelę SPA VILNIUS išsivežti į namus ar sveikomis lauktuvėmis pradžiuginti draugus, tik užsiminkite registratūroje ar restorano administratoriui, norimas gaminys bus paruoštas jau kitai dienai.

 


Autorinės vaistažolių arbatos

 

Vaistažolių arbatos SPA bare galite paskanauti pagal docento Petro Dagilio rekomendacijas sukurtų patentuotų vaistingųjų augalų plikomų arbatų : Stiprybė, Tik vyrams, Ramybė, Žvalumas, Atsparumas, Širdis, SPA VILNIUS... Jau iš pavadinimo galite spręsti apie arbatos poveikį. Tinkamai subalansuotos ekologiškos vaistažolės - puikus skonio ir sveikatos derinys po SPA procedūros. Arbatų ingredientus tiekia žolininkas Antanas Leskus (Raseinių raj.), jau daugelį metų auginantis bei džiovinantis įvairias vaistažoles.

 

 


Želmenys

 

 

Kiekvienam jie kvepia pavasariu, šviežumu, gyvybe. SPA bare pavasarį Jums primins kokteiliai su kviečių ir saulėgrąžų daigų želmenimis, o rytą pradėti galėsite keliais šaukštais pusryčių metu specialia lėtaeige sulčiaspaude išspaustų želmenų sulčių.