Karališkas poilsis su 15 % nuolaida! Plačiau
 

NAUJIENA! Programa „Rudens mozaika“

​Atostogų lyg nebuvę, vasaros visai nebeliko? Rūpesčiai vėl slegia, o kūnas parvargęs? SPA VILNIUS padės pamiršti ir kalendorių, ir rūpesčius. SPA procedūros, masažai ir grožio ritualai  – tai ko labiausiai reikia rudens sezone.

 • Kūno šveitimas kaktuso šerelių šepečiu (sausas „šukavimas“) ir geliniu šveitikliu
  Natūralių šerių kūno šepetys, pagamintas iš meksikietiško kaktuso šerelių, padeda pagerinti kraujo cirkuliaciją ir nušveisti negyvas ląsteles bei atskleisti švelnesnės, glotnesnės ir labiau spindinčios odos sluoksnį. Gelinis šveitiklis ESPA Exfoliating Body Polish – maitina, švelnina, glotnina ir atgaivina odą, o nuostabus aromatas atpalaiduoja ir pakelia nuotaiką.

 • Kūno įvyniojimas ir galvos masažas
  Atliekamas įvyniojimas jūros dumbliu, kuris praturtintas vitaminais, mineralais ir eteriniais aliejais, leis pasiekti gilų odos drėkinimą ir mineralizaciją. Įvyniojimo metu galėsite pasimėgauti įtampą mažinančiu galvos masažu su rausvojo molio galvos odą maitinančia kauke ESPA Pink Hair & Scalp Mud, kuris visiškai atpalaiduos Jūsų protą bei pašalins bet kokius prastos nuotaikos likučius.

 • SPA VILNIUS klasikinis nugaros masažas 30 min. 
  Šis klasikinis masažas atgaivins ne tik Jūsų kūną, bet ir mintis. SPA VILNIUS klasikinis masažas - viena populiariausių ir dažniausiai pasirenkamų terapijų, nes nuostabiai atpalaiduoja visus kūno raumenis, suteikia lengvumo jausmą.

 • Pėdų gaivinimas su Margaret Dabbs
  Pemzos granulės tobulai nušveičia pėdas, o susmulkinti arbatmedžio lapeliai yra puikus šveitiklis, turintis antibakterinių savybių. Koncentruotos, kreminės konsistencijos, pašalina negyvas odos ląsteles, atstato, o emu aliejus drėkina, skaistina odą ir gerina jos būklę.

Trukmė 100 min.

Kaina asmeniui 125 €