Programai „Poilsis dviese“ 10% nuolaida. Plačiau
 

Poilsis po atostogų

Šiemet poilsis pajūryje neatrodo patrauklus dėl neprognozuojamo oro? Sodybos nuoma poilsiui su draugais vis primena organizacinius ir tvarkymosi rūpesčius? Po pramogų ir grilio gamtoje, savaitgalį vis primena laužo dūmų dvelksmas? Vandens pramogos su šeima, vaikais neprimena atostogų? Vasaros atostogų metu susiplanavote tiek aktyvių veiklų ir kelionių, kad po atostogų norite atostogų, dar šiek tiek kokybiško poilsio ir laiko sau?

Taip, Jūsų Poilsenybe, išskirtiniams Jūsų vasaros pabaigtuvių potyriams paruošėme puikių idėjų, kurios leis pakilti šiek tiek virš realybės, o apsigobus išskirtinio dėmesio šydu – tapti Poilsenybe kasdienybėje.

Kelias dienas praleiskite SPA VILNIUS, kur mūsų poilsio gidai viską padarys už Jus tam, kad galėtumėte ramiai mėgautis gaivaus mineralinio vandens prisilietimu ir SPA malonumais, gomurį lepinti restorano MIŠKE skoniais vasariškoje terasoje grilio patiekalais bei patogiai išsimiegoti pūkų pataluose.

Lėkti, skubėti viską pamatyti ir pavargti per atostogas visai nieko blogo. Svarbu, kad liktų nors kelios dienos po jų tikroms SPAtostogoms be plano ir rūpesčių – tik Jūs, Poilsenybe, ir lepinantis SPA VILNIUS dėmesys.

SPA programa „Masažų malonumai” – Jūsų „trumpą pogulį“ paversime geriausia masažo patirtimi, išbandysite įvairias masažų rūšis ir pasirinksite tai, kas labiausiai džiugina Jus ir vis tai nuo 147 € para

Nurodyta pasiūlymo kaina yra dienos kaina žmogui, apsistojant dviese dviviečiame kambaryje.

PLAČIAU APIE PROGRAMĄ

 

spa masazas