Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

Sapnų novelė su ESPA

Kas rūpinasi Jumis naktį? Angelas sargas ir ESPA miego kaukė.

Tik dabar įsigykite ESPA kosmetikos už 100 € ar daugiau ir dovanų gaukite riboto leidimo ESPA miego kaukę + drėkinančią ESPA Overnight Hydration Therapy kaukę veidui (15ml.) iš „ESPA Overnight Radiance“ kolekcijos.

Kol ilsitės, ESPA Overnight Hydration Therapy drėkinanti kaukė maitina Jūsų odą: jau pats pavadinimas pažada, kad atsibusite žibančiomis akimis ir spindinčia paakių oda.

ESPA miego kaukė – rišama kaip raištis ant akių – akimirksniu panardina į tamsą ir nutolina miesto šviesas, taip užtikrindama ramų miegą. Arba – įkvepia šiek tiek fantazijos slaptiems nakties sapnams.

Namuose taip pat jauskitės tarsi SPA VILNIUS - parsivežkite „tą“ jausmą, įsigydami aukščiausios kokybės ESPA kosmetikos, skirtos veidui, kūnui ir plaukams puoselėti. Ypatinga prabanga ir kokybe galite apgaubti visą šeimą. ESPA kosmetika kuriama Jungtinėje Karalystėje ir sujungia naujausias biomedicinos mokslo žinias su natūraliomis gamtos galiomis.

O ryte prabudus ESPA miego kaukę norėsis pakeisti nebent į... „rožinius akinius“. Nes tiek nedaug tereikia, kad kasdienybė taptų šviesesnė.