Karališkas poilsis su 15 % nuolaida! Plačiau
 

Tailandietiško masažo patirčių diena + DOVANA!

SPA tailandietiškas poilsis yra ypatingas ir išskirtinis būdas pasimėgauti atsipalaidavimu, kūno ir sielos harmonija bei atstatyti energiją. Šis masažo stilius turi senovės Tailandui būdingų tradicijų ir technikų, kurios yra žinomos savo gydomosiomis savybėmis bei gilumu.

Šio masažo metu naudojamos įvairios technikos, įskaitant suspaudimus, trynimus ir tempimus, kuriuos terapeutas atliks visame Jūsų kūne. Taip pat gali naudoti tam tikrus jogos padėtis, kurios padeda atpalaiduoti ir ištempti raumenis. Tai ne tik fizinis, bet ir mentalinis procesas, kuris suteikia jums galimybę atsipalaiduoti, atsikratyti streso bei atkurti vidinį balansą.

Tailandietiškas poilsis turi daugybę privalumų: jis gali padėti sumažinti raumenų įtampą ir skausmą, pagerinti kraujotaką, padidinti lankstumą ir judrumą. Be to, tai puiki galimybė atsikratyti streso ir nuovargio, atkurti energiją ir pagerinti bendrą nuotaiką.

Tailandietiško masažo patirčių diena ir DOVANA mineralinio vandens baseino bei pirčių kompleksas tik 110 €!

  • SPA vonios ritualas su jūros druska 25 min. (raminantis „Jazminas ir levanda“ / švytėjimo suteikiantis „Ananasas ir kokosas“ / harmonizuojantis „Persikas ir vanilė“)

  • tailandietiškas masažas 60 min. (tradicinis / aromaterapinis / sportinis / liekninamasis)

  • mineralinio vandens baseino bei pirčių kompleksas 180 min.

  • rankšluostis, chalatas, šlepetės

Rezervuokite +370 313 53811