CIBUS pusryčiai

Jau tikriausiai spėjote pabuvoti ir įvertinti CIBUS vakarienę? Pavasarį sutikime su naujiena – à la carte CIBUS pusryčiais! Jie skirti ne tik mėgstantiems vėlesnius pusryčius, bet ir tiems, kuriems priimtinesnis profesionalios komandos paruoštas fiksuotas meniu individualiomis porcijomis, iš kurio pasirinkę net tris patiekalus (užkandį, pagrindinį patiekalą ir desertą), jausitės sočiai ir subalansuotai pavalgę, bet neapsunkę.

SPA VILNIUS virtuvės šefė Marijona bei gyd. dietologė Kristina pasistengė, jog išsirinkti lengva būtų kiekvienam, tad Jūsų patogumui šalia pagrindinio meniu sudarė dar ir keturis kompleksus - pasirinkimus, atitiksiančius įvairius poreikius.

CIBUS pusryčių meniu rasite įvairių pasaulio virtuvių patiekalų, vegetarišką pasirinkimą, o taip pat be gliuteno, be laktozės, be cukraus. Taip pat galėsite pasimėgauti išskirtine kava ar arbata, maistingais kokteiliais ar šviežiai spaustomis sultimis, SPA VILNIUS konditerijoje pagamintais sveikais desertais.

Pusryčius švediškame stale galite pasikeisti į à la carte CIBUS pusryčius už 4 € priemoką parai.

Perkantiems autorinių procedūrų programą SPA VILNIUS ir romantinę programą „Laikas dviese“ – CIBUS pusryčiai be papildomo mokesčio!

CIBUS pusryčiai:
nuo 8:00 iki 11:00 val.

Pusryčių meniu.