Daug papildomų malonumų prasideda penktadienį nuo 61 € Plačiau

Buvo verta laukti: SPA vonių naujienos

Buvo verta laukti!

SPA VILNIUS Druskininkai atnaujinome vonių skyrių: dabar čia ne tik patogiau mėgautis vandens procedūromis, bet ir yra kur „paganyti“ akis. Naujasis interjeras sukuria jaukią gamtos prieglobsčio atmosferą: vonių skyriuje vyrauja pievos tema, eidami koridoriumi pasijusite lyg žingsniuodami pamiške, o purvų aplikacijų ir poilsio zonoje – tarsi miške.

Visgi, tikroji SPA reikšmė yra „sveikata per vandenį|“ („sanitas per aqua“, lot.), todėl vandens procedūroms savo SPA centruose teikiame didžiausią dėmesį. Džiaugiamės – po remonto – galėdami pristatyti net aštuonias mineralines aromaterapines vonias ir keturis unikalius SPA vonios ritualus.

Mineralines eterines vonias galite rinktis iš septynių aliejų: šamaniško vetiverijų, rytietiško ir paslaptingo pačiulių, kerinčio bergamočių, nuotaiką keliančio citrinžolių, gaivaus melisų, vėsinančio eukaliptų bei harmonizuojančio nerolių kvapo arba pasirinkite „skystuoju auksu“ dėl savo vertingumo praminto santalo (mineralinio vandens su eteriniu santalo aliejumi vonia). Meditacija santalo vonioje puoselėja kūrybinius gebėjimus, o vetiverijų vonioje – grąžina gerą savijautą ir saugumo jausmą. Mineralinėmis voniomis galite mėgautis Druskininkuose ir Anykščiuose.

Mums įdomu – kokie esate Jūs?.. Prisiekę keliauninkai – tarsi paukščiai –  nuolat pakėlę sparnus, ieškantys lėktuvo bilietų ir svajojantys apie egzotiškas balto smėlio salas? Ar tie, kuriems čia, Lietuvoje – po savais ąžuolais, yra geriausia?

„Keliauninkams“ mūsų SPA meistrai sukūrė du egzotiškus vandens ritualus – tai švytėjimo suteikiantis SPA vonios ritualas „Ananasas ir kokosas“ ir harmonizuojantis SPA vonios ritualas „Persikas ir vanilė“. Mažiau nei pusvalandis kvapnioje vonioje atgaivins kūną tarsi egzotiška iškyla.

Jeigu Jums geriausia Lietuvoje – nieko geriau nebus už tonizuojantį SPA vonios ritualą „Lietuviškas miškas“. Patirkite Lietuvos miškuose augančių pušų ir jų sakų, virtusių gintaru, gaivinančias galias – Druskininkuose ir Anykščiuose.

O jei pavasarinis nuovargis Jus įveikė ir jau visai nebežinote, ko norite... Leiskite Jus nustebinti – tai lietuviško jazmino ir prancūziškosios levandos „vestuvės“ raminančiame SPA vonios rituale „Jazminas ir levanda“. Pasinerkite į kvapnią jazminų žiedų ir levandų aromatų jūrą, kuri vos per kelias akimirkas išsklaidys įkyrias mintis, atitolins miesto šurmulį ir nuramins Jūsų kūną bei sielą.

Tikrai buvo verta laukti SPA vonios ritualų naujienų!

Mineralinio vandens vonios su eteriniais aliejais

SPA vonių ritualai