Jūsų poilsiui - aukščiausias saugumo standartas. Plačiau
 

Didžiajame baseine – itin pažangi AFM technologija

Po remonto atidarytame didžiajame SPA VILNIUS baseine įdiegta pažangi AFM vandens filtravimo technologija, pakeitusi iki šiol naudotą kvarcinį smėlį. Skamba kaip burtažodis?

Iš tiesų, AFM yra aktyvuota filtravimo medžiaga, pagaminta iš žalio stiklo. AFM yra gaminamas tik iš grynai žalio stiklo, kuris yra vienintelis stiklas, turintis reikalingas chemines ir fizines savybes, kad AFM būtų savaime besidezinfekuojantis.

AFM, įvairių tyrimų duomenimis, išfiltruoja iki 30 procentų daugiau organinių medžiagų nei kvarcinis smėlis ar stiklo smėlis. Tad vanduo tampa skaidrus kaip krištolas.

AFM yra sertifikuota pagal Europos geriamojo vandens standartus.

Įdomu pažymėti, kad AFM sukūrusi “Dryden Aqua” daugiau nei 30 metų dirbo su chloravimo sistemomis delfinams ir kitiems jautriems jūros žinduoliams. Šiandien šie jūros biologai specializuojasi plaukimo baseinų vandens priežiūroje. Jų tikslas pašalinti toksiškus chloro produktus ir užtikrinti geriausią oro ir vandens kokybę. Jau daugiau nei 100 000 baseinų visame pasaulyje naudoja AFM technologiją. Džiaugiamės, kad prie jų prisijungė ir mūsų SPA.

Siekiant užtikrinti baseino vandens kokybę, svarbu, kad AFM yra biologiškai atsparus ir savaime besidezinfekuojantis, kas neleidžia formuotis biologinėms bakterijų plėvelėms filtravimo sluoksnyje. Tai sudaro sąlygas baseino sistemai būti sveikesne, ekologiškesne ir labiau ekonomiška.

Naudojant AFM technologiją, suvartojama mažiau chloro ir nėra nemalonaus chloro kvapo. Technologija taupo vandens, chloro ir energijos išteklius. Tai ypač svarbu SPA VILNIUS, kurie ką tik buvo apdovanoti tarptautiniu prestižiniu “Žaliojo rakto” sertifikatu už aplinkosaugos puoselėjimą.

Be to, remonto metu iš pagrindų atnaujinome sauną (pakeitėme medieną, gultus) – dabar ji švyti kaip nauja; Jūsų patogumui atlikome kitų  kosmetinių pakeitimų.

Kviečiame Jus atvykti ir patiems išbandyti mūsų naujienas!