Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau

Dvi stiprios asmenybės papildė SPA meistrų komandą

Aukščiausio lygmens SPA VILNIUS masažuotojų – SPA meistrų – komandą papildė du nauji, tokie skirtingi, SPA meistrai. Bene daugiausiai tarptautinių įvertinimų turintis ir autorinį masažą jau sukūręs Tadas Stonkus. Ir bene didžiausias klientų „numylėtinis“, jų dėmesio lepinamas, jau trejus metus iš eilės geriausiu SPA VILNIUS darbuotoju išrinktas Nerijus Malijonis.

„Jūsų rankos kaip katino, tik nesidrasko“, - šypsosi bene originaliausią klientės komplimentą prisiminęs Nerijus, nors dažniausiai girdi: „aš labai pavydžiu Jūsų žmonai...“. Būtent nuoširdumas ir ryšys su klientu, Nerijaus nuomone, yra vienas svarbiausių gero masažo komponentų; tačiau „šiuolaikinis masažas jau nebeįmanomas be šiuolaikinės medicinos žinių“, - sako specialias dviejų metų studijas baigęs naujasis SPA meistras.

Medicinos žinių prireikė ir pačią pirmąją darbo SPA VILNIUS dieną, kai pati pirmoji klientė, paklausta kaip jaučiasi, prisipažino vos pakilusi iš lovos dėl nugarą surakinusio skausmo. Tas pats pirmasis masažas ir yra įsimintiniausias per visą – jau penkerius metus – trunkančią karjerą.

Mėgstamiausias Nerijaus masažas yra ESPA giliųjų raumenų masažas su karštais akmenimisnes karšti akmenys giliai sušildo raumenis ir jaučiama akivaizdi nauda. SPA meistro vardas jam reiškia sustiprėjusį pasitikėjimą savimi ir galimybę patarti, mokyti kitus.

Nerijaus kolega Tadas, priešingai, mėgaujasi atliekamų masažų įvairove: „patinka daug įvairių masažų, nes taip įdomiau dirbti ir nėra monotonijos“. Visgi, Tadas yra vienas iš tų retų masažuotojų, kuris žino, ką reiškia sukurti savo originalų autorinį masažą. „Masažo viziją, jo išskirtinumą, kūriau, mąsčiau apie pusę metų, o nuoseklią judesių seką surašyti ant popieriaus užtruko apie savaitę“, - pasakoja jis. Vasarį sukaks jau metai, kai autorinį Tado Stonkaus sukurtą Giluminį viso kūno audinių ir sąnarių masažą gali išbandyti SPA VILNIUS svečiai.

Tadas yra laimėjęs ne vieną apdovanojimą masažo čempionatuose, vykusiuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje: Rusijoje, Italijoje. Pats SPA meistras labiausiai džiaugiasi Kaliningrade iškovota sidabro taure ir žiūrovų simpatijų prizu, nes ten vyko tikrai arši konkurencija: savo talentus demonstravo 14 dalyvių iš Maskvos, Kaliningrado, Baltarusijos ir Lietuvos (2017 m. Atvirasis tarptautinis estetinės kosmetologijos ir SPA estetikos čempionas).

Tada Tadas Stonkus čempionate atliko ESPA harmonizuojantį kūno masažą, kuriame atsiskleidė trys skirtingi aliejų aromatai. SPA koncepcijoje vyravo balta ir violetinė spalvos, simbolizuojančios prisilietimo sakralumą ir tyrumą. O masažo pagrindinis tikslas – subalansuoti kūną, nuraminti protą, subalansuoti emocijas. Masažo išsiskyrė tuo, kad į jį integruoti vizualizacijos ir kvėpavimo elementai bei rožinio kvarco akmenys, sustiprinantys kliento pojūčius.

Tadas sako, kad suteiktas garbingas SPA meistro vardas jam reiškia išaugusią atsakomybę. Ir ta atsakomybė pirmiausia – prieš save.


SPA meistrai yra vidinė SPA VILNIUS kokybės valdymo sistema, skatinanti komandą tobulėti: išskirianti pačius geriausius ir padedanti mokytis vieni iš kitų.

SPA VILNIUS meistriškumo pakopų sistema skatina nuolatinį mūsų specialistų tobulėjimą bei kūrybiškumą. Aukščiausio meistriškumo lygis yra suteikiamas specialistams kurie:

  • daugiau kaip 5 metus dirba  pagal specialybę;

  • kokybiškai atlieka paslaugas ir sulaukia palankaus klientų įvertinimo;

  • nuolat mokosi ir tobulėja kvalifikacijos kėlimo kursuose, profesiniuose mokymuose;

  • dalyvauja profesionaliuose konkursuose, renginiuose, čempionatuose;

  • aktyviai domisi SPA naujovėmis.

  • savo sukaupta patirtimi dalinasi su jaunaisiais masažo specialistais, juos moko ir ugdo.

SPA VILNIUS Druskininkuose aukščiausios kvalifikacijos meistrai