Jūsų poilsiui - aukščiausias saugumo standartas. Plačiau
 

ESPA šventė grįžta - tik kartą per metus!

Pernai didžiulio susidomėjimo sulaukusios ESPA dienos grįžta! Kovo 16-19 dienomis visoms ESPA procedūroms SPA VILNIUS Druskininkuose taikome 40% nuolaidą, o įsigyjamai ESPA kosmetikai – 20% nuolaidą.
ESPA dienas rengiame tam, kad kuo daugiau klientų patys patirtų šios kosmetikos poveikį, nes vien papasakoti apie ją – labai sunku.

Vienas didžiausių šventės iššūkių – išsirinkti sau masažą iš siūlomų daugiau nei 10 ESPA terapinių masažų sąrašo. O gal jau turite savo mėgstamiausią?

ESPA aromaterapiniai masažai užburia itin aukštos kokybės ESPA aromaterapiniais aliejais, kurie parenkami individualiai pagal kliento fizinę ir dvasinė būklę.

ESPA masažai su karštais akmenimis padeda patirti vulkaninės kilmės bazaltinių akmenų stebuklą – jų šiluma giliai įsiskverbia į raumenis ir dovanoja įvairių mikro ir makroelementų, ypač magnio ir geležies.
O jei jaučiate pavasario nuovargį ir nerimą, padės unikalus „ESPA jėgas grąžinantis masažas“.

Primename – visoms ESPA procedūroms taikome net 40% nuolaidą.

Jungtinėje Karalystėje kuriamos ESPA procedūros ir kosmetika yra aukso standartas SPA industrijoje. ESPA jungia naujausias medicinos mokslo žinias su natūraliomis gamtos galiomis. Lietuvoje ESPA atstovauja tik SPA VILNIUS.
Jei norite bent dalelę SPA jausmo parsivežti į namus – įsigykite ESPA kosmetikos bei namų priemonių. Jos siūlome įvairios – skirtos kūnui, veidui, plaukams puoselėti. Mūsų svečiai pasakoja, kad ESPA kosmetika yra geidžiamiausios „lauktuvės“ artimiesiems iš SPA VILNIUS. Tik ESPA šventės metu visai įsigyjamai ESPA kosmetikai taikome 20% nuolaidą.

ESPA šventės metu neveiks baseino ir pirčių kompleksas (keisime vandenį ir atnaujinsime plyteles). Pageidaujančius mineralinio vandens procedūrų, kviečiame į atnaujintą vonių skyrių.