Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

Išaugo SPA VILNIUS „trenerių štabas“

Kas treniruoja komandą geriau: Šarūnas Jasikevičius ar Dainius Adomaitis?

Esame tikri: mūsų SPA VILNIUS masažuotojų komandą treniruoja geriausi Lietuvoje – tarptautinę kvalifikaciją gavę – ESPA treneriai.

ESPA - aukso standartas SPA industrijoje. Tai ne tik Jungtinėje Karalystėje gaminama aukščiausios klasės kosmetika, savyje derinanti biomedicinos mokslo žinias su natūraliomis gamtos dovanomis. Tai ir kuriamos inovatyvios SPA procedūros, skirtos grožiui puoselėti ar sveikatingumui.

Tik patys geriausi masažo meistrai iš viso pasaulio gali prisijungti prie tarptautinio ESPA trenerių tinklo. Džiaugiamės galėdami pranešti naujieną, kad naujais ESPA treneriais tapo net keturi mūsų masažo meistrai: Grėtė Mockūnienė ir Tadas Stonkus iš Druskininkų, Roberta Bareikaitė iš Anykščių ir Regina Maceikianec, dirbanti Dienos SPA centre Vilniuje.

Pagrindinė naujų ESPA trenerių pareiga – treniruoti SPA VILNIUS masažuotojų komandą, kad jie kuo geriau išmanytų ir mokėtų taikyti ESPA masažo technikas bei gebėtų individualiai parinkti ESPA kosmetiką, kuri geriausiai atitiktų kliento poreikius. Be to, treneriai privalo dalyvauti tarptautiniuose ESPA mokymuose ir dalintis patirtimi su kolegomis iš viso pasaulio.

ESPA treneriai skatina nuolat tobulėti visą komandą. Pavyzdžiui, ESPA trenerė Jurga Stravinskienė kartu su kolege masažo meistre Lina Derenčiene sukūrė keturių rankų ir druskos terapiją, sujungiančią gydomąsias druskos galais su įvairiomis masažo technikomis.

Taip pat norime pasidžiaugti, kad naujas ESPA treneris Tadas Stonkus sukūrė savo autorinį giluminį viso kūno audinių ir sąnarių masažą, kuris tinka fiziškai aktyviems bei mažai judantiems žmonėms - tai gilus, ritmingų paspaudimų, įsitempusiems ir pavargusiems raumenims bei sąnariams atstatyti, ypač tinka po treniruočių arba tuo atveju, jei masažuojamas žmogus kasdien patiria fizinį stresą ar įtampą.

Giluminis viso kūno audinių ir sąnarių masažas

ESPA treneriu tampama išlaikius specialius testus ir sėkmingai baigus ESPA studijų kursą.