MES PILNAI ATSINAUJINOME!

Mes nuolat tobulėjame ir stengiamės užtikrinti aukščiausią paslaugų ir aptarnavimo kokybę, todėl pranešame, jog SPA VILNIUS Druskininkai viešbučio kambariai pilnai atnaujinti!

Dabar poilsis SPA VILNIUS Druskininkai dar PATOGESNIS
SPA VILNIUS Druskininkai dėkoja Jums už kantrybę viešbučio rekonstrukcijos metu.

Nuolat tobulėjame ir stengiamės užtikrinti aukščiausią paslaugų ir aptarnavimo kokybę, todėl pranešame, jog SPA VILNIUS Druskininkai viešbučio kambariai pilnai atnaujinti!

Nuo šiol mūsų klientai viešbutyje galės mėgautis aukštesniu komforto lygiu.

Jūsų patogumui ir komfortiškam poilsiui papildėme kambarių asortimentą standartinės ir aukštesnės klasės kambarių kategorijomis: standartiniai dviviečiai, studijos bei apartamentai. Atnaujintuose dviviečiuose kambariuose sumontuota oro kondicionavimo sistema, kuri leis mėgautis vėsa net ir karščiausią vasaros dieną.

Taip pat moderniai atnaujinome kambarį, skirtą žmonėms su negalia. Todėl dabar galime užtikrinti, jog visi mūsų klientai galės mėgautis puikiu ir komfortišku poilsiu.

Kuriame tvarią ir ilgalaikę aplinką, investuojame į natūralias medžiagas ir modernius sprendimus, gerinančius Jūsų viešnagę ir užtikrinančius aukščiausios kokybės poilsį Jums ir Jūsų šeimai. Viešbučio kambariuose dar patogesni, ergonomiški baldai, nauja ir moderni vonios kambarių apdaila bei įranga. Šiuolaikiškas elektros energiją tausojantis apšvietimas. Viešbučio valymo priemonės – ekologiškos. Mes tausojame gamtą ir Jūsų sveikatą!

Kambariuose Jūsų laukia prabangios ir natūralios kosmetikos ESPA produktų rinkiniai, minkšti rankšluosčiai ir tyras vanduo, kurį SPA VILNIUS centre galima gerti tiesiai iš čiaupo. Dėl specialios šveicarų programuojamų technologijų sistemos „Aqua 4D“ pagalba, fizikiniu būdu, be cheminių priedų apdorojamas vanduo išsaugo geriausias vandens savybes.

ATNAUJINTAS VAIKŲ KAMBARYS!

Atnaujintame vaikų kambaryje, kurio plotas padidėjo 2x rasite daug didesnę žaidimų erdvę, kurioje savo mažuosius galėsite palikti paslaugių ir profesionalių auklių priežiūrai. Didelį žaidimų namelį su čiuožykla,  pasaulio žemėlapį, kuriame kiekvienas galės pamatyti šalį į kurią svajoja nukeliauti.

ATNAUJINTA BASEINO IR PIRČIŲ KOMPLEKSO ORO VĖDINIMO SISTEMA!

Atnaujinta SPA VILNIUS Druskininkai baseino ir pirčių komplekto oro vėdinimo sistema sukuria palankesnę ir kokybiškesnę poilsio aplinką Jums ir Jūsų šeimai.

Naujoji „Menerga“ oro vėdinimo sistema ženkliai sumažina drėgmės kiekį ore bei 2x padidina oro atsinaujinimą baseino ir pirčių komplekse. Oro srauto padidėjimas pasiekiamas efektyviai naudojant energetinius resursus.

SPA VILNIUS, kaip socialiai atsakinga įmonė, nuolat tobulėja ir stengiasi kurti tvarią aplinką, kuri prisidėtų prie mažesnio energijos suvartojimo.