Mineralinė beržų sulos ir vaistažolių vonia

Nuo seno žinoma, kad šviežia beržų sula – sveikatos eliksyras, padedantis kovoti su pavasariniu nuovargiu.

Šviežia beržų sula – tai tam tikras maistinių medžiagų, susikaupusių medžio šaknyse, tirpalas, nes medžiai iš žemės traukia vandenį, su jame ištirpusiais mineralais, angliavandeniais ir vitaminais.

Gydomosios beržų sulos savybės mus įkvėpė sukurti unikalią (ir patentuotą) SPA procedūrą – mineralinę beržų sulos ir vaistažolių vonią. Ja galite pasimėgauti tik SPA VILNIUS.

Mineralinė beržų sulos ir vaistažolių vonia – profilaktinė, sveikatinanti, mažinanti nuovargį ir didinanti darbingumą procedūra. Ji veikia žmogaus organizmą priešuždegimiškai, normalizuoja medžiagų apykaitą, imunitetą, neurovegetacinį reaktyvumą ir gijimo procesus, atpalaiduoja, ramina. 

Beržų sula – natūralus gamtos produktas, stiprinantis ir atgaivinantis žmogaus organizmo fiziologines sistemas, gydantis odos ligas, detoksikuojantis ir šalinantis iš organizmo šlapimo rūgštį. Suloje gausu vitaminų, mikro ir makro elementų.

Paskubėkite pasilepinti šia vonia, nes šviežia beržų sula teka tik 2- 4 savaites.

Po vonios rekomenduojame išgerti 150 ml beržų sulos. Nepasididžiuokite – senovėje dvarininkai svečius stebindavo netgi... iš sulos pagamintu šampanu!..