Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

„Moliūgų atostogų“ vaikai niekada nepamirš. Poilsis vaikams tik 10 €

Nuo 4 iki 14 metų vaikams nakvynė su pusryčiais ir baseinu tik 10 €! Vaikams iki 4 metų nakvynė su pusryčiais ir baseinu NEMOKAMAI!

  • Mama, aš nenoriu eiti į mokyklą, aš noriu į SPA.
  • Važiuosime atostogauti į SPA VILNIUS, jei pažadi po to norėti į mokyklą. Ir namų darbus ruoši pats.

SPA VILNIUS nuo spalio 19 d. siūlo specialiai vaikams (nuo 3 metų) sukurtą nemokamą rudens atostogų programą – „Moliūgų atostogos“ .

Visų vaikų svajonės skirtingos, todėl programa labai įvairi – pradžiugins kiekvieną.

Auginate mados guru? Jam tikrai patiks piešti ant marškinėlių ir susikurti drabužį sau žaidime „Mama, aš – dizaineris!“. Fantaziją lavins pačių gaminami žaislai ir aplinkos dekoravimas šviečiančiais moliūgų žibintais.

Jūsų vaikas jau žino, kas yra „Michelin“ žvaigždutė? Tai jis tikrai daug su džiaugsmu išmoks iš mūsų virtuvės šefo. Ne tik gaminti, bet ir pavaišinti tėvelius ar draugus. Linksmieji burgeriai, „Picų kepimo atrakcija“, „Keksiukų kepimo šventė“ ir dar daugiau paslapčių laukia Jūsų vaiko SPA VILNIUS virtuvėje.

O gal atėjo laikas pirmajai boulingo ar golfo žaidimo partijai? Susiraskite draugų ir – bus labai smagu!

Sveikatingumas – viena labiausiai SPA VILNIUS puoselėjamų vertybių, kurią ugdyti reikia pradėti kuo anksčiau. Todėl „Moliūgo atostogų“ programoje vaikų laukia kasdien vis kitokia nenuobodi mankšta. Nepamirškite ir mūsų baseinų komplekso ir SPA meistrų procedūrų, skirtų vaikams.

Mamas nuo virtuvės bent atostogoms „išvaduos“ skanus ir sveikas SPA VILNIUS restorano maistas. O pasakoms ne tik prieš miegą kiekvienam vaikui dovanosime stebuklingą SPA VILNIUS pasakų knygelę.

Tad skaitykite „Moliūgų atostogų“ programą, pasirinkite su vaiku, kas jam įdomiausia, ir rezervuokite jau dabar:

2019 10 19 - 2019 10 24

2019 10 25 - 2019 10 30

2019 10 30 - 2019 11 03

2019 11 04 - 2019 11 10