Daug papildomų malonumų prasideda penktadienį nuo 61 € Plačiau

„Pasikinkėme“ žaliąją energetiką!

“Pasikinkęs jauną vėją...” – dar 1922 metais rašė poetas Kazys Binkis – žmonės nuo seno ieškojo būdų, kaip savo naudai įdarbinti gamtos jėgas.

Saulė, vėjas, vanduo ne tik teikia jėgų mūsų kūnui ir atgaivina sielą, bet ir gali teikti elektros energiją mūsų namams ar verslui.

Džiugu pranešti, kad nuo birželio 1 dienos visiems SPA VILNIUS Druskininkai ir SPA VILNIUS Anykščiai objektams bus teikiama tik “Žalia lietuviška energija” – elektros energija, pagaminta iš atsinaujinančių energijos šaltinių.

Kodėl? Nes mes mylime ir tausojame gamtą. Atsinaujinantys gamtos ištekliai – tai saulės, vėjo, vandens, geoterminė, biomasės energija – jų atsiradimą ir atsinaujinimą sąlygoja natūralūs gamtos procesai. Šių išteklių naudojimas energijos gamybai yra palankus aplinkai ir prisideda prie klimato kaitos stabilizavimo.

Kodėl? Nes mes mylime Lietuvą. Atsinaujinančių energijos išteklių naudojimas mažina šalies priklausomybę nuo importuojamo kuro, iš šalies neišvežami pinigai, kurie būtų sumokėti už importuojamą iškastinį kurą. Šiuo savo žingsniu prisidedame prie pažangios Lietuvos verslo bendruomenės plėtros.

Kodėl? Nes mūsų ir Jūsų – mūsų klientų – vertybės sutampa. Visi turime išmokti gyventi sparčiai besikeičiančiame pasaulyje, kur gyventojų skaičius vis didėja, o ištekliai yra riboti. Todėl inovacijos įgauna ypatingą reikšmę.

Lietuva yra įsipareigojusi iki 2020 metų pasiekti, kad 23% šalyje suvartojamos energijos sudarytų energija, gaunama iš atsinaujinančių energijos šaltinių. Pradėdamas naudoti “Žalią lietuvišką energiją” SPA VILNIUS prisideda prie šio nacionalinio tikslo.