Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau

SPA VILNIUS informacija

Mieli klientai,

atsižvelgdami į įvairiose žiniasklaidos priemonėse pateiktą informaciją apie SPA VILNIUS Anykščiai darbuotojų vakcinavimą, puoselėdami pagarbos ir rūpesčio vertybes, tiek įmonės viduje, tiek darbui su klientais, visų pirma jaučiame pareigą Jums pateikti teisingą informaciją.

SPA VILNIUS Anykščiai ir Druskininkai – nuo įmonės veiklos pradžios savo veiklą vykdo, remiantis patvirtinta asmens sveikatos priežiūros įstaigos licencija (ASPI). Visus šiuos metus nuosekliai vykdome ASPI keliamus reikalavimus, tarp jų - pirmojo karantino metu iškeltus sugriežtintus reikalavimus COVID-19 prevencijai.

Remdamiesi savivaldybės pateikta užklausa, apie sutinkančius vakcinuotis darbuotojus bei po konsultacijų su savivaldybės atstovais įsitikinę, jog atėjo mūsų, kaip įstaigos, prioritetų tvarka sudėliota eilė darbuotojų vakcinavimui - buvo priimtas sprendimas pateikti prašomus sąrašus.

Darbuotojų sąrašas buvo sudarytas, remiantis prioritetų tvarka: nuo daugiausiai galimo sąlyčio su klientais turinčių iki administracijos darbuotojų, tai papildomai nurodžius. Savivaldybės kvietimą vakcinuotis gavo visi tame sąraše esantys darbuotojai.

Norime pabrėžti, kad savo veikloje vertiname mokslo ir medicinos žinias bei suprantame, kad šiandien dienai vakcinavimas yra viena iš svarbiausių priemonių, leidžiančių prisidėti prie pandemijos valdymo pasaulyje ir Lietuvoje. Medicinos faktų pagrįsta informacija bei sprendimais viešai dalinamės ir su savo darbuotojais, kurių kompetenciją vertiname, skiriame daug dėmesio jų tobulėjimui, nes tikime, kad žinojimas yra raktas-atsakymas į daugelį kylančių klausimų.

Mes, visa SPA VILNIUS komanda, vykdydami aukščiausių valstybės vadovų nutarimus, kurių siekis suvaldyti sudėtingą pandemijos situaciją Lietuvoje, nepažeidžiant įstatymų bei realiais veiksmais, rodome pavyzdį, kurio siekis atsakingai prisidėti prie visuomenės sveikatos gerinimo, situacijos valdymo bei saugaus paslaugų teikimo. 

Nuoširdžiai tikime, kad Jūs vertinate mūsų pastangas rūpintis Jumis, darbuotojais ir visuomene.

Jūsų SPA VILNIUS