Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

SPA VILNIUS išsirinko geriausius

Pirmadienį, kovo 4 dieną, SPA VILNIUS pirmąkart įvyko unikalus renginys – Masažuotojų čempionatas, kuriame susikovė geriausi SPA meistrai iš SPA VILNIUS centrų Druskininkuose, Anykščiuose ir Vilniuje.

„Matome, kad užaugo nauja profesionali masažuotojų karta – norėjome išsiaiškinti, kurie iš jų yra patys geriausi. Be to, čempionatas ir pasirengimas jam paskatino vidinį dalinimąsi žiniomis ir asmeninį dalyvių kūrybingumą“, – sako Eglė Kavaraciejienė, SPA VILNIUS Druskininkai, SPA centro direktorė.

Nors SPA VILNIUS meistrai dažnai vyksta į nacionalinius ar tarptautinius masažuotojų konkursus, tai buvo pirmasis kartas, kai jie varžėsi tarpusavyje – su kolegomis. SPA VILNIUS klientų atsiliepimai rodo, kad masažuotojai turi išties „auksines” rankas, o čempionatas suteikė jiems galimybę parodyti, ką jie moka geriausiai.

„Pirmasis toks čempionatas yra istorinis įvykis Lietuvos masažo čempionatų istorijoje ir –apskritai – Lietuvos SPA industrijoje”, – sako Rūta Stratkauskienė, viena iš čempionato teisėjų.

Veido masažo rungtyje grūmėsi trys SPA grožio meistrai – po vieną iš Druskininkų, Anykščių ir Vilniaus.

Dėl geriausio viso kūno masažuotojo vardo varžėsi devyni SPA VILNIUS masažo meistrai.

Čempionatas vyko pagal klasikines tokių konkursų nuostatas. Pirmoji rungtis visiems dalyviams buvo vienoda (kad būtų galima objektyviai palyginti) – tai SPA VILNIUS klasikinis masažas. Rūta Stratkauskienė pastebi, kad ši rungtis itin sunki teisėjams: visi dalyviai atlieka masažą pagal lygiai tokią pat metodiką, todėl reikia įžvelgti smulkias detales, niuansus, pagal kuriuos ir renkami geriausieji.

Be Rūtos Stratkauskienės, kuri yra patyrusi teisėja, lektorė, masažo meistrė ir studijos „Holistinis aš“ įkūrėja, čempionatui teisėjavo platesnė tarptautinė komanda. Iš Didžiosios Britanijos – Kimberly Saunders, ESPA masažo trenerė. Iš Rusijos – Elena Gavrilash, tarptautinių kongresų lektorė, dermatokosmetologė. Dar iš Lietuvos – Asta Kasmauskienė, gydytoja kosmetologė, ir Rasa Malakauskienė, Utenos kolegijos lektorė, dėstanti medicinos kursą.

„Subūrėme patyrusią ir įvairią komisiją, nes norėjome, kad mūsų SPA meistrai jaustųsi kaip tikrame tarptautiniame SPA masažo čempionate. Taip skatiname jų tobulėjimą. SPA VILNIUS nuolat investuoja į masažo meistrų tobulėjimą ir nuolat skatina mokytis“, – sako Eglė Kvaraciejienė, SPA VILNIUS Druskininkai, SPA centro direktorė.

Antroji konkurso dalis buvo vadinamoji „laisvoji programa“, leidžianti per 40 minučių kiekvienam masažuotojui atskleisti savo meistrystę ir kūrybingumą – išsiskirti iš kitų.

„Čia matėme ir švedišką, ir aromaterapinį, ir limfodrenažinį masažus: visą SPA VILNIUS repertuarą, – vardija teisėja Rūta Stratkauskienė, – keli dalyviai netgi pristatė savo sukurtus autorinius masažus“.

Smalsu, kaip tokiems čempionatams teisėjaujama? Kiekvienas dalyvis pirmiausia smulkiai aprašo savo masažo metodiką, ką juo nori pasiekti, o teisėjai stebi, kaip tai įgyvendinama praktiškai. Itin vertinamos naujovės, netikėti sprendimai, gebėjimas sukurti atpalaiduojančią SPA aplinką,

Pirmąją vietą veido masažo rungtyje laimėjo Sandra Baranauskienė iš SPA VILNIUS Druskininkai, o kūno – Laurynas Zurza. Antrąją vietą – Vaida Saulėnaitė, o trečią Nerijus Malijonis, taip pat iš SPA VILNIUS Druskininkai. Pirmos ir antros vietos laimėtojai, turės galimybę savo žinias tobulinti Didžiojoje Britanijoje, prestižiniuose ESPA mokymuose.

Žiūrovų simpatijas pelnė Tadas Stonkus, Vaida Saulėnaitė bei Sandra Baranauskienė iš Druskininkų.

Kūrybiškiausiai atlikto masažo nominacijoje nugalėjo Tautvydas Žėkas iš Druskininkų, o gražiausia SPA aplinka išrinkta Marinos Guptor iš Vilniaus.

ESPA masažo trenerė Vaivai Skripkaitei įteikė savo simpatijų prizą.

Po čempionato vyko komisijos ir dalyvių apvalaus stalo diskusija, kurios metu apibendrinta dienos patirtis: kas gerai, kas blogai, kur link tobulėti, Tiek dalyviai, tiek žiūrovai sutarė, kad tokie renginiai kuria jaukią atmosferą ir skatina stengtis, augti bei tobulėti.

SPA VILNIUS komanda svarsto – gal renginys taps tradicinis?