Speciali SPA VILNIUS vaikų edukacinė programa

Kiek Tavo vaikas paaugs per atostogas?

Sukate galvą, kaip suorganizuoti vaikų Velykų atostogas, kad jos būtų turiningos – vaikai išmoktų naujų dalykų ir patirtų džiaugsmo akimirkų. Kad jie per atostogas „paaugtų“... O ir patiems norėtųsi pailsėti... Sprendimas yra – tiesiog atvažiuokite į Druskininkus, čia Jūsų vaikų, sesučių ir broliukų, laukia speciali edukacinė programa.

  • Domėsis ekologija. Pavyzdžiui, vaikus džiugins pavasarinis žolytes sodinimas: gėlininkė papasakos ir patars, kaip reikia sodinti ir prižiūrėti. Be to, daugelis vaikų užsiėmimų vyks lauke – nuostabioje Druskininkų aplinkoje.
  • Mokysis laimėti. Vaikai rungsis boulingo ir golfo turnyruose, o geriausiųjų lauks prizai ir siurprizai.
  • Džiaugsis Velykomis. Nuo XXL dydžio kiaušinių marginimo iki margučių lobio paieškų – visa tai pratęs Velykų šventės džiaugsmą.
  • Įtvirtins sveikatingumo įpročius. Taip, kasdien mankšta baseine, plaukimo pamokos ir grupinė kineziterapija. Papildomai – specialios SPA procedūros vaikams.
  • Taps virtuvės šefais. Restorano šefas pamokys vaikus, kaip ir iš ko iškepti sveikus ir skanius blynelius. Bus galima ir paragauti!

Visko tikrai neišvardinsime –  mes pasiūlysime edukacinių pramogų įvairaus amžiaus vaikams. Juk taip norisi, kad jie augtų!..

Vaikų laisvalaikio programa