Svečiai skaitys „Žmones“

Pasinėrus į paslaptingus SPA VILNIUS ritualus kartais norisi pamiršti visą pasaulį... Bet visi mes – žmonės ir visiems kiekvieną ketvirtadienį smalsu, kas gi šįkart ant žurnalo „Žmonės“ viršelio?..

Nuo šiol besiilsėdami sužinosite ir karščiausias gyvenimo būdo naujienas – kambaryje, ant staliuko, Jūsų dėmesio lauks žurnalas „Žmonės“.

Visi mes – strazdanoti, raudonplaukiai, žaliaakiai, susituokę ar vienišiai, mylintys šunis ar dievinantys kates – esame žmonės, todėl rasime, ką atokvėpio minutę perskaityti ar pamatyti. Žurnalas „Žmonės“ - tai nuoširdūs interviu, atviros išpažintys ir spalvingos fotosesijos iš Lietuvos ir pasaulio. Juk niekas neatpirks to akimirkos džiaugsmo, kai atsivertę žurnalą sužinome klasės draugės gyvenimo istoriją ar pamatome savo “dievukų” vestuvių nuotraukas. Arba – ta akimirka, kai pirmąkart žurnale pamatome... save. Skaitant „Žmones“ gimsta ne tik modeliai naujoms mūsų suknelėms, bet ir idėjos naujiems verslams.

„Skaitykite drąsiai“ – sako žurnalo redakcija.

„Skaitykite drąsiai“ – sakome ir mes: nuo šiol kambariuose buvimo SPA VILNIUS metu galite pasimėgauti ir paskaityti „Žmones“.

Jūsų įdomiu poilsiu besirūpinanti SPA VILNIUS komanda.