Sveikiname masažuotoją Tadą Stonkų!

2017 03 30 vyko II-asis  Atviras Taptautinis Estetinės kosmetologijos ir SPA estetikos čempionatas Kaliningrade, kuriame  SPA VILNIUS masažistas Tadas Stonkus iškovojo garbingą II vietą ir laimėjo sidabro taurę!

Čempionate savo talentus demonstravo 14 dalyvių iš Maksvos, Baltarusijos, Kaliningrado ir Lietuvos.

Tadas Stonkus taip pat laimėjo specialųjį  prizą Tarptautinės grožio akademijos „Cidesco“ už SPA koncepciją ir originalumą bei gavo pakvietimą į Tarptautinės grožio akademijos „Cidesco“ pasirinktus mokymus Sankt Peterburge kaip perspektyviausio masažo terapeuto.

SPA VILNIUS masažistas Tadas Stonkus  čempionate atliko ESPA harmonizuojantį kūno masažą, kuriame atsiskleidė trys skirtingi aliejų aromatai,  SPA koncepcijoje vyravo balta ir violetinė spalvos, simbolizuojančios prisilietimo sakralumą ir tyrumą, masažo pagrindinis tikslas - subalansuoti kūną, nuraminti protą, subalansuoti emocijas. Masažo išskirtinumas, kad į jį integruoti vizualizacijos ir kvėpavimo elementai  bei rožinio kvarco akmenys sustiprinantys kliento pojūčius.

Tadas Stonkus išsiskyrė nepriekaištinga ergonomika, inovatoriška  SPA koncepcija ir masažo technikos išpildymu.