Sveikiname masažuotoją Tadą Stonkų!

2017 m. spalio 29 d., pietų Italijoje, Neapolyje, Paestum mieste vyko Tarptautinis atviras masažo čempionatas „SPA Talent 2017“.

Šiame  Italijos mieste, čempionatai organizuojami nuo 2015 m. masažo meistro Antonio D‘Argento, masažo mokyklos įkūrėjo ir mokytojo.

Čempionate dalyviai buvo suskirstyti į 4 grupes, kuriose rungėsi  vietinės Italijos mokyklos „Master academy“ ir Antonio D‘Argento mokykla  „Artaestetico“  jaunių ir profesionalų  grupės, taip pat nepriklausomi masažo specialistai bei tarptautinė grupė. Tarptautinėje grupėje dalyvavo specialistai iš Italijos, Moldovos, Indijos, Kolumbijos, Brazilijos, Kazachstano ir Lietuvos. 

SPA VILNIUS masažuotojas Tadas Stonkus, atlikęs ESPA harmonizuojantį masažą, be konkurencijos laimėjo I-ąją vietą!

Kadangi čempionate dominavo pietų šalių atstovai, tai pasirodymuose vyravo atviro kūno kultas, daug neapibrėžtos judesių laisvės, ryškių spalvų ir apskritai kitokio požiūrio į klientą, dominavo  anticeliulitinės masažo technikos, akmenų masažas, vakuuminių taurių  masažas bei ajurvediniai masažai. Tadas išsiskyrė ypatingu subtilumu, santūrumu, empatija, išskirtinai holistiniu požiūriu technikos atlikime ir išpildyme, masažo technikos vientisumu nuo pradžios iki galo. Vienintelis iš  daugiau nei 20 dalyvių bendrame skaičiuje, naudojo užklojimo technikas, buvo išbaigtas kiekvienas masažo  judesys.