Daug papildomų malonumų prasideda penktadienį nuo 61 € Plačiau

TripAdvisor: SPA VILNIUS tarp 10% geriausių pasaulio viešbučių

Tarptautinis kelionių rekomendacijų tinklapis TripAdvisor jau aštuntąjį kartą SPA VILNIUS Druskininkai skyrė įvertinimą „Keliautojo pasirinkimas“ (Travellers' Choice) – tai reiškia, kad viešbutis patenka tarp 10% geriausių pasaulio viešbučių.

Be to, SPA VILNIUS Druskininkai pelnė 1 vietą tarp visų TripAdvisor sistemoje registruotų viešbučių Druskininkuose. „Keliautojų pasirinkimo“ nugalėtojai buvo išrinkti remiantis milijonais TripAdvisor keliautojų atsiliepimų bei nuomonių, surinktų per praėjusius metus; didžiausias dėmesys buvo kreipiamas į aptarnavimą, kokybę bei vertę. Iš 388 svečių, apžvelgusių SPA VILNIUS Druskininkai, net 281 skyrė patį aukščiausią įvertinimą – „puikiai“ (excellence). Apžvalgose daugiausiai akcentuojamas komandos dėmesys, rūpestingumas ir profesionalumas. Rasa TripAdvisor rašo: „Visas personalas – nuo kambarinių iki padavėjų ir registratūros darbuotojų – dirba tiesiog neįtikėtinai. Paslaugų kokybė SPA VILNIUS Druskininkai yra aukštesnė negu bet kuriame pasaulio kampelyje, kur aš lankiausi – o aš „bastūnė“, apkeliavusi daugiau nei 45 šalis”.

Norime nuoširdžiai padėkoti savo svečiams, padėjusiems šį apdovanojimą pelnyti. Kiekvienas SPA VILNIUS komandos narys siekia sukurti aukščiausios klasės aptarnavimą, esame dėmesingi ir atidūs kiekvienai detalei – tai ir „atnešė“ tarptautinį apdovanojimą.

Jūsų, SPA VILNIUS