Daug papildomų malonumų prasideda penktadienį nuo 61 € Plačiau

Visa SPA VILNIUS teritorija - nerūkymo zona!

SPA VILNIUS meta iššūkį rūkaliams

ATSIPALAIDUOK NERŪKYDAMAS – nuo šiol SPA VILNIUS Druskininkai visą savo teritoriją (tiek viduje, tiek lauke) skelbia NERŪKYMO zona. Nerūkoma ir SPA centre Anykščiuose.

Įvairiais tyrimais medikai įrodė, kad rūkymas yra nepaprastai žalingas žmogaus

organizmui, rūkymo populiarumas mažėja tiek Europoje, tiek JAV – rūkymas yra nesuderinama su psichologinį bei fizinį sveikatingumą skatinančia SPA VILNIUS veikla.

Nikotinas, chemikalas, dėl kurio smegenyse atsiranda priklausomybė, smegenis pasiekia per 8 sekundes, jis padidina dopamino kiekį smegenyse ir sukelia malonumo ir euforijos jausmą. Šiuo metu daugelis gydytojų tvirtina, kad psichologinė priklausomybė nuo nikotino yra lygiavertė kokaino ar heroino sukeliamai priklausomybei, nors pastarosios medžiagos smegenis pasiekia keliomis sekundėmis lėčiau. 

Tad, jei rūkai ir atėjai į SPA VILNIUS rūkomąjį, mes kviečiame mesti sau iššūkį – surūkyti paskutinę gyvenime cigaretę.

Psichologų teigimu, daugelis žmonių rūko tam, kad palengvintų susikaupusį nerimą, stresą ar pyktį. Emocinės rūkymo priežastys yra beveik tokios pat stiprios, kaip ir fizinės, o kai kuriais atvejais jos gali tapti netgi stipresnėmis.

SPA VILNIUS gali padėti

ATSIPALAIDUOK NERŪKYDAMAS – vietoj cigaretės mes galime pasiūlyti specialiai Jums parinktų procedūrų, kurios mažina raumenyse susikaupusią įtampą, šalina emocinį nuovargį. Turime ir specialias antistresinę SPA ir sveikatą gerinančią programas.

Meskite rūkyti ir pirmą kartą pajuskite, kaip išties kvepia Druskininkų pušynai... Ir kokia skonių įvairovė mūsų restorane...

SPA VILNIUS siekia užtikrinti savo svečių bei darbuotojų sveikatingumą ir gerovę, ne tik padidinti Jūsų sveikatinimo efektyvumą ir komfortą, bet ir prisidėti prie aplinkosaugos mažinant oro užterštumą.

Atsižvelgiant į rūkančių svečių poreikius, konferencijų centre (II aukšte) įrengtas RŪKOMASIS. Už papildomą kambario valymą - 100 € mokestis.