Pramogos SPA VILNIUS

Greta įspūdingo interjero kavinės galite smagiai leisti laiką žaisdami boulingą, biliardą, pulą ar smiginį išbandyti savo jėgas populiarumo sulaukusiame žaidime „Nintendo Wii“.

Boulingas

 

Boulingo takelius (jų yra 6) įrengė „Brunswick“ kompanija. Takeliai atitinka visus boulingo žaidimo standartus, tad čia galima organizuoti oficialias boulingo varžybas. Takelių šonuose įrengti specialūs, pakeliami borteliai, kurie sudaro palankesnes žaidimo sąlygas įvairaus amžiaus vaikams. Boulingas – puiki vieta surengti Jūsų įmonės darbuotojų turnyrą-vakarėlį su vakaro vedančiuoju, programa, užkandžiais ir gėrimais.

 

 

Biliardas

 

Svečių laisvalaikio žaidimams skirti 3 Europos kišeninio pulo federacijos (EPBF) sertifikuoti pulo stalai bei 1 Europos piramidės komiteto (ECP) sertifikuotas rusiško biliardo stalas (Rus Pro Tour). Pastarasis stalas atitinka čempionatų, kuriuose dalyvauja tik profesionalūs žaidėjai, stalų reikalavimams.

 

 

 

Smiginys

Kviečiame išbandyti taiklumą su smiginio žaidimu, kai į apvalų ant sienos kabinamą taikinį (lentą) svaidomi smigiai (trumpos ranka sviedžiamos strėlytės).

Nintendo Wii

Norintys turiningai praleisti laiką turės galimybę išbandyti savo jėgas populiarumo visame pasaulyje sulaukusiame žaidime „Nintendo Wii“. Žaidimas valdomas žmogaus judesiais ir propaguoja aktyvų žaidimo stilių. Jo metu televizoriaus ekrane bus tiksliai atkartoti net menkiausi kūno judesiai ir leis dar labiau įsijausti į žaidimus.

Rinkinį sudaro specialiai atrinkti ir į paplūdimio sporto stovyklą nukeliantys žaidimai. Šiame rinkinyje yra tokios sporto šakos kaip tenisas, plaukimas vandens motociklu, fechtavimas ar krepšinis.

Šiltuoju metų laiku malonu pasėdėti kavinės lauko terasoje, pasigėrėti Ratnyčėlės slėnio vaizdais, pasimėgauti kavos arba arbatos puodeliu, paskanauti picų, vaisinių kokteilių, paragauti užkandžių prie alaus ar vyno taurės.

 

Laisvalaikio centro darbo laikas:

Spalis-balandis I-IV 16:00 - 23:00; V 16:00 - 2:00; VI 12:00 - 2:00; VII 12:00 - 23:00
Gegužė-rugsėjis IV 16:00 - 23:00; V 16:00 - 2:00; VI 12:00 - 2:00

Laisvalaikio centro kainoraštis

Daugiau informacijos:
tel. +370 313 51604, el. p. boulingas@spavilnius.lt


Stalo tenisas

 

Mėgstantys aktyvų poilsį, kviečiami pažaisti stalo tenias. Judri rakečių sporto šaka, žaidžiama su lengvais kamuoliukais ant specialaus stalo teniso stalo.

Daugiau informacijos:
tel. +370 313 53900, el. p. registratura@spavilnius.lt

 


 

Pramogos Druskininkuose