Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

Ajurvedinė procedūra dviem „Širodara“

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 120min.

Ar gali būti dvigubai malonumo? Taip! Kuomet masažas atliekamas dviem vienu metu. SPA VILNIUS puoselėja įsimylėjėlių jausmus ir ypatingą ajurvedinę atpalaiduojančią terapiją atlieka abiem viename SPA kambaryje.

Širodara – tai atsipalaidavimo ritualas, kurio metu švelniai pilamas šiltas aliejus ant kaktos, į vadinamosios trečiosios akies zoną. Kaktos centre yra šeštoji čakra Adžna, atsakinga už mąstymą, susikoncentravimą, vaizduotę. Manoma, kad ji sujungia sąmonę su pasąmone ir daro įtaką mūsų emocinei būklei. Pasak rytų išminties, sutrikus šeštajai čakrai, jaučiame nerimą, nepasitikėjimą savimi, baimę, nesugebėjimą susikaupti ir t.t.

Terapijos metu masažuojamos pėdos, rankos ir veidas bei pilamas ant kaktos sezamų aliejus. Ši Širodaros procedūra tikra palaima išsiilgusiam harmonijos ir atgaivos kūnui bei sielai.

Ajurvedinės Širodaros procedūros eiga ir nauda Jums:

  • Susipažinę su terapija, leisitės į magišką kelionę: patogiai įsitaisę krėsle įmerksite kojas į pieno ir žiedlapių voneles. Nurimę ir susikaupę, po 5 minučių persikelsite ant masažinių stalų, kur Jūsų abiejų lauks tikroji ramybė ir ypatingas malonumas.
  • Terapijos metu švelnia srovele bus pilamas sezamo aliejus, praturtintas žolelėmis, o meistrai masažuos Jums pėdas, plaštakas, veidą ir baigs galvos bei pečių masažu. Šis metodas, kilęs iš Indijos, žinomas daugiau kaip 2000 metų, tad jo efektyvumas yra patikrintas laiko.
  • Širodara yra vienas iš efektyviausių atsipalaidavimo būdų, harmonizuojantis kūną ir protą. Mažina psichologinę įtampą, šalina fizinį nuovargį, gydo nemigą, depresiją, galvos skausmus, nervingumą ir kitus emocinės kilmės negalavimus. Aliejus lygina ir maitina odą, tad jausitės ne tik pailsėję, bet ir dar gražesni.
  • Terapijos metu atgausite jėgas, nurimsite ir atgaivinsite meilę vienas kitam. Juk tik ramus ir džiugus žmogus geba išskleisti meilės sparnus.

Po procedūros ramybės ir palaimos pojūtis gali išlikti net 5 dienas!

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21% PVM.
Atsiliepimai

“Jau rekomendavau Jūsų paslaugas savo bendradarbiams ir draugams. Esu sužavėta Jūsų komandos profesionalumu ir Druskininkų miesto grožiu.”

Aušrinė

“Yra nerealus jausmas, kai atvyksti į SPA VILNIUS ir matai tuos pačius darbuotojus registratūroje, restorane, bare, tas pačias masažuotojas jau kelinti metai. Tai parodo, kad darbuotojai vertinami bei atvirkščiai - jie labai vertina darbą SPA VILNIUS. Tai taip pat parodo, kad vertinami ir klientai. Nuoširdžiausi linkėjimai ir sėkmės visam SPA VILNIUS kolektyvui!!!!!”

Jurgita

“Šaunuoliai - didžiuojuosi tuo, kad mano šalyje yra tokių nuostabių vietų ir tokių darbui atsidavusių žmonių!”

Miglė

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už puikų laiką, praleistą Jūsų SPA. Viskas buvo aukščiausiame lygyje –pradedant rezervacija ir baigiant išsiregistravimu.”

Arvydas

“Labai esu dėkinga visam aptarnaujančiam personalui už malonumus ir komfortą. Sekmės visam kolektyvui.”

Edita

“Vaikų kambario darbuotoja - nuostabi moteris, labai šilta, kompetetinga, maloni. Vaikai ją myli.”

Edita

“Norėtume padėkoti visam kolektyvui už visą puikų darbą. Ir už tai, kad likome begalo nustebinti ir netikėtai pasveikinti gimtadienių proga :)) Buvo labai netikėta ir smagu. Ačiū. :)”

Viktorija

“SPA centras ir kambariai labai patiko. Maistas įvairus, labai skanus ir šviežias, platus patiekalų pasirinkimas ir suaugusiam, ir vaikui. Būtinai jus rekomenduosim, nuostabus poilsis.”

Alena

“Jūs man esate komandinio darbo pavyzdys. Kokie namų šeimininkai - tokie ir pavaldiniai. Sveikinu - visada gera pas jus sugrįžti.”

Ernesta Ažuolė Bajor

“Aptarnavimas aukščiausio lygio. Buvome tikrai labai nustebinti. Visi draugiški, šypsenos veiduose, palydėjo, maloniai bendravo. Likite tokie, kokie esate šiuo metu. Mes išvykstame laimingi ir su noru grįžti dar kartelį.”

Erika

“Viskas buvo tiesiog nuostabu. Aplinka ir darbuotojai tik ir vilioja grįžti atgal. Labai tikimės jog tai taps lapkričio tradicija. Ačiū visam personalui!”

Valdonė ir Tomas

“Darbuotojų aptarnavimo kultūrą vertiname labai gerai. Dėkojame už dėmesį gimtadienio proga. Buvome labai pamaloninti. Didžiuojamės, kad ir Lietuvos aptarnaujantis personalas gali būti dėmesingas, mandagus, paslaugus.”

Laima ir Petras

“Super! Geriausia kada nors matyta aptarnavimo kultūra ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!”

Agnietė

“Viskas buvo puiku! Aptarnavimo draugiškumas nesuvaidintas, natūralus. Labai malonus visoje aplinkoje tvyrantis aromatas.”

Jūratė V.

“Aptarnavimas buvo fantastiškas, kolektyvas labai draugiškas, malonus, paslaugus. Esu labai patenkinta visomis procedūromis ir kambariu, kuris buvo švarus, jaukus ir patogus.”

Marija K.

“Tokio malonaus, paslaugaus aptarnaujančio personalo, tiek viešbučio, tiek SPA registratūroje ir ne tik, kituose Lietuvos panašaus pobūdžio viešbučiuose nesu sutikus. Buvau šiame viešbutyje pirmą kartą, nes vis nebūdavo vietų, dabar suprantu, kodėl, norint čia pakliūti, reik planuoti iš anksto. Ačiū, dar grįšiu. Dėkui daktarei Olgai už stebuklą.”

“- ačiū, kad rodote mums išskirtinį, nuoširdų dėmesį. Jaučiamės ypatingi ir grįžtame čia vėl ir vėl! - esate puiki komanda! Su dideliu rūpesčiu ir nuoširdumu apglėbiate kiekvieną atvykusį, poilsis,nors ir trumpas - jėgos atstatytos Jūsú dėka! -SPA VILNIUS jau ne pirmus metus mūsų vienintelė vieta, kur apsistojame atvykę į Druskininkus, tikimės ir toliau tokie išliksite, nes ir karantino metu sugebate teikti maksimaliai kokybiškas paslaugas. Ačiū už puikų šeimos poilsį!”

Susijusios procedūros