Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

Ajurvedinis masažas nėštumo ir ponėštuminiu metu

Procedūra netinkama:
Vaikams
Po valgio
Trukmė: 90min.

Nėštumas kiekvienai moteriai yra ypatingas ir nepakartojamas laikotarpis, kuomet laukimo džiaugsmas pinasi su natūraliu nerimu bei įvairiais kūno nepatogumais, negalavimais. Įprastiniai masažai nėra skirti nėštukėms, tačiau Jums, būsimoms mamytėms ir neseniai jomis tapusioms, taikomos specialios technikos, kurios yra saugios nuo pirmųjų iki paskutiniųjų nėštumo dienų.

Ajurvedinis masažas nėštumo ir ponėštuminiu metu yra parengtas su ypatinga meile bei rūpesčiu. Masažas mažina kojų tinimą, apsaugo nuo strijų, odos įtrūkimų ir padeda atsipalaiduoti.

Ilgamečiais tyrimais įrodyta, jog  nėščioms moterims, kurioms buvo atliekamas masažas ne mažiau kaip du kartus per savaitę, išviso bent 5 savaites, ženkliai pagerėjo psichologinė ir fizinė būsena. Be to, nustatyta, jog masažas mažina komplikacijų per gimdymą galimybes ir teigiamai veikia kūdikio sveikatą.

Masažo eiga ir poveikis:

  • Susipažinę su procedūros procesu, atsipalaidavimą pradėsite nuo kojų vonelės, paruoštos iš melisų arbatos bei citrinos griežinėlių (7-10 min.). Po malonios įžangos patogiai įsitaisysite ant masažinio stalo ir pasinersite į ramybės gelmes.
  • Masažą pradėsite bendra meditacija ir susikaupimu, kuris nuramins mintis bei padės pasirengti terapijai. Bus atliekamas pilnas kūno masažas, atsižvelgiant į esamą būseną.
  • Ši procedūra gerina kraujotaką, medžiagų apykaitą, stimuliuoja minkštuosius audinius, mažina skysčių rinkimąsi sąnariuose, todėl atslūgsta kojų pabrinkimas.
  • Masažas itin palankiai veikia nervų sistemą, gerina miego kokybę, mažina nerimą ir šalina streso sukeltas raumenų įtampas.

Masažo nauda Jums:

  • Mažina nugaros, sąnarių, galvos ir raumenų skausmus, tinimus;
  • Apsaugo nuo strijų ir odos tempimo žymių, įtrūkimų;
  • Padeda atgauti emocinę pusiausvyrą ir balansuoja hormonų veiklą;
  • Padeda atstatyti jėgas po gimdymo.

Mielosios, šiuo laikotarpiu ypatingai rūpinkitės ir tausokite save, taip nėštumas praeis lengvai bei paliks tik džiugius prisiminimus.

Rekomendacijos: prieš terapiją informuokite masažo meistrą apie nėštumo būklę ir akcentuokite kokių turite nusiskundimų.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21% PVM.
Atsiliepimai

“Jau rekomendavau Jūsų paslaugas savo bendradarbiams ir draugams. Esu sužavėta Jūsų komandos profesionalumu ir Druskininkų miesto grožiu.”

Aušrinė

“Yra nerealus jausmas, kai atvyksti į SPA VILNIUS ir matai tuos pačius darbuotojus registratūroje, restorane, bare, tas pačias masažuotojas jau kelinti metai. Tai parodo, kad darbuotojai vertinami bei atvirkščiai - jie labai vertina darbą SPA VILNIUS. Tai taip pat parodo, kad vertinami ir klientai. Nuoširdžiausi linkėjimai ir sėkmės visam SPA VILNIUS kolektyvui!!!!!”

Jurgita

“Šaunuoliai - didžiuojuosi tuo, kad mano šalyje yra tokių nuostabių vietų ir tokių darbui atsidavusių žmonių!”

Miglė

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už puikų laiką, praleistą Jūsų SPA. Viskas buvo aukščiausiame lygyje –pradedant rezervacija ir baigiant išsiregistravimu.”

Arvydas

“Labai esu dėkinga visam aptarnaujančiam personalui už malonumus ir komfortą. Sekmės visam kolektyvui.”

Edita

“Vaikų kambario darbuotoja - nuostabi moteris, labai šilta, kompetetinga, maloni. Vaikai ją myli.”

Edita

“Norėtume padėkoti visam kolektyvui už visą puikų darbą. Ir už tai, kad likome begalo nustebinti ir netikėtai pasveikinti gimtadienių proga :)) Buvo labai netikėta ir smagu. Ačiū. :)”

Viktorija

“SPA centras ir kambariai labai patiko. Maistas įvairus, labai skanus ir šviežias, platus patiekalų pasirinkimas ir suaugusiam, ir vaikui. Būtinai jus rekomenduosim, nuostabus poilsis.”

Alena

“Jūs man esate komandinio darbo pavyzdys. Kokie namų šeimininkai - tokie ir pavaldiniai. Sveikinu - visada gera pas jus sugrįžti.”

Ernesta Ažuolė Bajor

“Aptarnavimas aukščiausio lygio. Buvome tikrai labai nustebinti. Visi draugiški, šypsenos veiduose, palydėjo, maloniai bendravo. Likite tokie, kokie esate šiuo metu. Mes išvykstame laimingi ir su noru grįžti dar kartelį.”

Erika

“Viskas buvo tiesiog nuostabu. Aplinka ir darbuotojai tik ir vilioja grįžti atgal. Labai tikimės jog tai taps lapkričio tradicija. Ačiū visam personalui!”

Valdonė ir Tomas

“Darbuotojų aptarnavimo kultūrą vertiname labai gerai. Dėkojame už dėmesį gimtadienio proga. Buvome labai pamaloninti. Didžiuojamės, kad ir Lietuvos aptarnaujantis personalas gali būti dėmesingas, mandagus, paslaugus.”

Laima ir Petras

“Super! Geriausia kada nors matyta aptarnavimo kultūra ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!”

Agnietė

“Viskas buvo puiku! Aptarnavimo draugiškumas nesuvaidintas, natūralus. Labai malonus visoje aplinkoje tvyrantis aromatas.”

Jūratė V.

“Aptarnavimas buvo fantastiškas, kolektyvas labai draugiškas, malonus, paslaugus. Esu labai patenkinta visomis procedūromis ir kambariu, kuris buvo švarus, jaukus ir patogus.”

Marija K.

“Tokio malonaus, paslaugaus aptarnaujančio personalo, tiek viešbučio, tiek SPA registratūroje ir ne tik, kituose Lietuvos panašaus pobūdžio viešbučiuose nesu sutikus. Buvau šiame viešbutyje pirmą kartą, nes vis nebūdavo vietų, dabar suprantu, kodėl, norint čia pakliūti, reik planuoti iš anksto. Ačiū, dar grįšiu. Dėkui daktarei Olgai už stebuklą.”

“- ačiū, kad rodote mums išskirtinį, nuoširdų dėmesį. Jaučiamės ypatingi ir grįžtame čia vėl ir vėl! - esate puiki komanda! Su dideliu rūpesčiu ir nuoširdumu apglėbiate kiekvieną atvykusį, poilsis,nors ir trumpas - jėgos atstatytos Jūsú dėka! -SPA VILNIUS jau ne pirmus metus mūsų vienintelė vieta, kur apsistojame atvykę į Druskininkus, tikimės ir toliau tokie išliksite, nes ir karantino metu sugebate teikti maksimaliai kokybiškas paslaugas. Ačiū už puikų šeimos poilsį!”

Susijusios procedūros