Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

Ajurvedinis nugaros masažas dviem

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė: 45min.

Indijos masažo technikos jau daugiau kaip 2000 metų yra vertinamos dėl išskirtinio, tikslingo poveikio kūnui ir sielai. Naudojami aliejai ir speciali metodika veikia ne tik raumenis, kraujotaką bei įvairias organizmo funkcijas, bet ir pasąmonę.

Nugaroje įprastai susikaupia daugybė emocijų, išreikštų įtampa ir sąstingiu, o ajurvedinis masažas išlaisvina kūną iš šių negatyvumo gniaužtų. Jums atsipalaidavus, o specialistui išjudinus nugaros raumenis bei aktyviuosius taškus, lengvai pasišalina emociniai blokai.

Jeigu norite atgaivinti ir išlaisvinti savo jausmus – rinkitės ajurvedinį nugaros masažą dviem. Būdami viename masažo kambaryje, sinchroniškai jausite vilnijančią atsipalaidavimo ir malonumo palaimą, tad efektas bus dvigubas.

Ajurvedinio nugaros masažo eiga ir nauda Jums:

  • Terapija pradedama pasisveikinimu ir romantiškomis kojų vonelėmis su pienu bei žiedlapiais. Paskui malonumus tęsite ant masažinių stalų. Specialistai aliejumi švelniai glostys odą ir pamažu didins judesių intensyvumą.
  • Speciali masažo metodika padeda aktyvinti kraujotaką ir šalina neigiamas emocijas. Terapijos metu išjudinami sustingę ir įtampų kaustomi raumenys, atslūgsta skausmai, palankiai veikiama nervų sistema bei atstatomas energijų tekėjimas.
  • Nugaroje, ypač ties stuburu, išsidėstę daugybė taškų, kurie susiję su visomis kūno dalimis, todėl masažo metu jie aktyvinami ir tuo pačiu gerėja visa organizmo veikla.
  • Ajurvediniai masažai yra itin subtilūs, todėl veikia ne tik kūną, bet ir mūsų vidinį pasaulį. Terapijos metu sugrįžta džiaugsmas, vėl galime mylėti ir jausti gyvenimo grožį. Tai svarbu kuriant ir palaikant harmoningus santykius su antrąja puse.

Masažas baigiamas trumpa meditacija ir po kelių minučių galėsite tęsti atsipalaidavimą relaksacijos kambaryje.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21% PVM.
Atsiliepimai

“Jau rekomendavau Jūsų paslaugas savo bendradarbiams ir draugams. Esu sužavėta Jūsų komandos profesionalumu ir Druskininkų miesto grožiu.”

Aušrinė

“Yra nerealus jausmas, kai atvyksti į SPA VILNIUS ir matai tuos pačius darbuotojus registratūroje, restorane, bare, tas pačias masažuotojas jau kelinti metai. Tai parodo, kad darbuotojai vertinami bei atvirkščiai - jie labai vertina darbą SPA VILNIUS. Tai taip pat parodo, kad vertinami ir klientai. Nuoširdžiausi linkėjimai ir sėkmės visam SPA VILNIUS kolektyvui!!!!!”

Jurgita

“Šaunuoliai - didžiuojuosi tuo, kad mano šalyje yra tokių nuostabių vietų ir tokių darbui atsidavusių žmonių!”

Miglė

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už puikų laiką, praleistą Jūsų SPA. Viskas buvo aukščiausiame lygyje –pradedant rezervacija ir baigiant išsiregistravimu.”

Arvydas

“Labai esu dėkinga visam aptarnaujančiam personalui už malonumus ir komfortą. Sekmės visam kolektyvui.”

Edita

“Vaikų kambario darbuotoja - nuostabi moteris, labai šilta, kompetetinga, maloni. Vaikai ją myli.”

Edita

“Norėtume padėkoti visam kolektyvui už visą puikų darbą. Ir už tai, kad likome begalo nustebinti ir netikėtai pasveikinti gimtadienių proga :)) Buvo labai netikėta ir smagu. Ačiū. :)”

Viktorija

“SPA centras ir kambariai labai patiko. Maistas įvairus, labai skanus ir šviežias, platus patiekalų pasirinkimas ir suaugusiam, ir vaikui. Būtinai jus rekomenduosim, nuostabus poilsis.”

Alena

“Jūs man esate komandinio darbo pavyzdys. Kokie namų šeimininkai - tokie ir pavaldiniai. Sveikinu - visada gera pas jus sugrįžti.”

Ernesta Ažuolė Bajor

“Aptarnavimas aukščiausio lygio. Buvome tikrai labai nustebinti. Visi draugiški, šypsenos veiduose, palydėjo, maloniai bendravo. Likite tokie, kokie esate šiuo metu. Mes išvykstame laimingi ir su noru grįžti dar kartelį.”

Erika

“Viskas buvo tiesiog nuostabu. Aplinka ir darbuotojai tik ir vilioja grįžti atgal. Labai tikimės jog tai taps lapkričio tradicija. Ačiū visam personalui!”

Valdonė ir Tomas

“Darbuotojų aptarnavimo kultūrą vertiname labai gerai. Dėkojame už dėmesį gimtadienio proga. Buvome labai pamaloninti. Didžiuojamės, kad ir Lietuvos aptarnaujantis personalas gali būti dėmesingas, mandagus, paslaugus.”

Laima ir Petras

“Super! Geriausia kada nors matyta aptarnavimo kultūra ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!”

Agnietė

“Viskas buvo puiku! Aptarnavimo draugiškumas nesuvaidintas, natūralus. Labai malonus visoje aplinkoje tvyrantis aromatas.”

Jūratė V.

“Aptarnavimas buvo fantastiškas, kolektyvas labai draugiškas, malonus, paslaugus. Esu labai patenkinta visomis procedūromis ir kambariu, kuris buvo švarus, jaukus ir patogus.”

Marija K.

“Tokio malonaus, paslaugaus aptarnaujančio personalo, tiek viešbučio, tiek SPA registratūroje ir ne tik, kituose Lietuvos panašaus pobūdžio viešbučiuose nesu sutikus. Buvau šiame viešbutyje pirmą kartą, nes vis nebūdavo vietų, dabar suprantu, kodėl, norint čia pakliūti, reik planuoti iš anksto. Ačiū, dar grįšiu. Dėkui daktarei Olgai už stebuklą.”

“- ačiū, kad rodote mums išskirtinį, nuoširdų dėmesį. Jaučiamės ypatingi ir grįžtame čia vėl ir vėl! - esate puiki komanda! Su dideliu rūpesčiu ir nuoširdumu apglėbiate kiekvieną atvykusį, poilsis,nors ir trumpas - jėgos atstatytos Jūsú dėka! -SPA VILNIUS jau ne pirmus metus mūsų vienintelė vieta, kur apsistojame atvykę į Druskininkus, tikimės ir toliau tokie išliksite, nes ir karantino metu sugebate teikti maksimaliai kokybiškas paslaugas. Ačiū už puikų šeimos poilsį!”

Susijusios procedūros