Poilsis 402* SPA su 15 % nuolaida! Plačiau

Ajurvedinis pėdų ir galvos masažas

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Trukmė : 45min.

Pėdos nenuilstamai tarnauja mūsų labui ir atlieka itin svarbų vaidmenį organizmo veikloje. Per pėdas mes gauname visą nuostabią žemės energiją, todėl jomis būtina rūpintis. Jose gausu nervų ląstelių, susijusių su visais organais, todėl pėdų masažas stiprina ir atstato jų veiklą. Pėdose esančių jautrių taškų stimuliavimas balansuoja energiją, padeda įveikti nuovargį bei tingulį.

Niekas nepaneigs, kad galva yra pati svarbiausia žmogaus kūno dalis. Joje yra net aštuoni iš dešimties pagrindinių ir šventų žmogaus vartų į pasaulį: dvi akys, dvi ausys, dvi nosies šnervės, burna ir viršugalvyje esantis Brahma Randhra taškas. Pasak Vedų filosofijos, Brahma Randhra, dar kitaip vadinama septintoji čakra, yra ta vieta, iš kurios mirties atveju siela palieka žmogaus kūną.

Pėdų ir galvos masažo eiga bei kūnui teikiama nauda:

  • Atsisėskite, atsipalaiduokite ir mėgaukitės mirkydami pėdas atpalaiduojančioje šilto pieno ir rožių žiedlapių vonelėje.
  • Tuomet atsisėsite į specialų krėslą ir pajusite nepakartojamą galvos ir pėdų masažą.
  • Masažuojant galvą, aktyvinami taškai, stimuliuojantys smegenų veiklą, todėl atsikratysite mieguistumo ir tingulio, pagreitėjusi kraujotaka suteiks žvalumo ir energijos pojūtį.
  • Pėdų masažas – tarsi savotiška alternatyva vaikščiojimui basomis. Ši, bene maloniausia iš visų masažų rūšių, teigiamai veikia visą organizmą: atpalaiduoja, šalina nuovargį, gerina miegą.

Po šios procedūros pasijusite žvalūs ir pailsėję. Dings nuovargis, mieguistumas, įkyrėjęs galvos skausmas ir užplūs gera bei darbinga nuotaika.

Masažo poveikis organizmui:

  • Stimuliuoja galvos odą, pakelia nuotaiką;
  • Skatina kraujotaką ir pagerina bendrą savijautą;
  • Normalizuoja miegą, šalina raumenų įtampą;
  • Stiprina imunitetą.

Ar žinojote, kad reguliariai atliekamas galvos masažas skatina plaukų augimą, o masažuojant pėdas galima sutvarkyti blogai veikiantį žarnyną? Taip, tai tikra tiesa! Tad nekankinkite daugiau savo organizmo, bet pasirūpinkite juo ir Jūsų kūnas Jums už tai padėkos.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21 % PVM.

Susijusios procedūros