Karališkas poilsis su 20 % nuolaida! Plačiau

Gintaro aroma muzikos terapija

Procedūra netinkama:
Vaikams
Trukmė : 60min.

Mielieji, ar norėtumėte pajusti ypatingą atsipalaidavimą ir vidinę ramybę? Autentiška gintaro aroma muzikos terapija užburia ir padeda atitrūkti nuo kasdienybės rūpesčių, įkyrių minčių bei nerimo. Jos metu pasinersite į kvapų, garsų ir šviesos harmoniją, kuri palengva apgaubs kiekvieną Jūsų ląstelę bei nuramins visur skubantį protą.

Gintaras savo gydomosiomis savybėmis užkariavo įvairius SPA ritualus ir yra vertinamas ne tik specialistų, bet ir daugybės žmonių, kurie pajuto jo poveikį bei naudą.

Aromaterapija skirta fizinių ir emocinių negalavimų gydymui, sveikatos stiprinimui bei nuotaikos harmonizavimui. Apie kvapo poveikį turbūt žinote ir, galbūt, eteriniais aliejais naudojatės savo namuose, todėl tik priminsime, jog aromaterapija derinama su kitais terapiniais elementais turi dar intensyvesnį poveikį.

Gintaro aroma muzikos terapijos metu:

  • Kvėpuosite vaistažolių išskiriamais kvapais;
  • Stebėsite gintaro raminančią šviesą;
  • Klausysitės atpalaiduojančios, malonios muzikos ir autogeninės treniruotės elementų.

Poveikis fizinei sveikatai: stiprinamas imunitetas, palankiai veikiama nervų, kvėpavimo, endokrininė, virškinimo ir kitos sistemos, šalinami depresijos požymiai ir atstatomas darbingumas, žvalumas.

Nauda ne tik kūnui, bet ir sielai: apgaubusi ramuma ir gydomosios kvapų bei gintaro dalelės padės nurimti įkyrioms mintims, užplūs natūralus džiaugsmas ir noras mėgautis gyvenimu.

Terapija gali būti taikoma reabilitacijos tikslais ir kaip vienkartis būdas atgauti pusiausvyrą, pailsėti bei susigrąžinti gerą nuotaiką.

Pasimėgaukite užburiančiu terapijos procesu ir išėję neskubėkite pasinerti į kasdienybę.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21 % PVM.

Susijusios procedūros