Poilsis 402* SPA su 15 % nuolaida! Plačiau

Gintaro vonia

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 15min.

Vargina įtampa ir dažnai sergate peršalimo ligomis? O gal tiesiog mylite save ir rūpinatės sveikata? Unikali, neturinti analogų procedūra – gintaro vonia padės atgauti emocinę pusiausvyrą, suaktyvins „laimės hormonų“ išsiskyrimą bei apsauginę imuniteto veiklą. Tai puiki prevencinė ir reabilitacinė priemonė esant virškinimo, periferinės nervų sistemos, odos, atramos-judėjimo bei kitiems negalavimams.

Gintaro vonios procedūrą sudaro: gintaro terapija, fitoterapija, balneoterapija ir hidromasažas. Maloniai šiltoje didelės mineralizacijos vonioje, prisodrintoje vaistažolių ir specialaus gintaro vandens, galėsite mėgautis hidromasažu, kvėpuoti gydomuoju vonios garų mišinių bei atgauti jėgas.

Gintaro gydomosios, biologiškai aktyvios fitoorganinės medžiagos, patekę per kvėpavimo takus ir odą, stiprina organizmą, skatina seratonino bei kitų hormonų išsiskyrimą. Pasirūpinkite fizine ir emocine sveikata bei leiskite sau pasimėgauti gamtos dovanomis.

Gintaro vonios procedūros eiga ir gydomasis poveikis:

  • Panirę iki krūtinės vidurio ir patogiai atsipalaidavę galėsite lepintis perlinio bei hidromasažo teikiamu malonumu. Jeigu turite skaudamų kūno vietų, rekomenduojama trinti maišeliais su gintaro gabalėliais, kuriuos duos terapeutas. Taip suaktyvinsite gijimo procesus.
  • Pagrindinės naudojamos vaistažolės – raudonžiedė ežiuolė ir paprastoji sukatžolė. Turbūt žinote, jog ežiuolė yra viena iš efektyviausių fitoimunostimuliatorių ir pasižymi priešuždegiminiu, priešmikrobiniu, antivirusiniu veikimu. Paprastoji sukatžolė, įeinanti į kompozicijos sudėtį, mažina nervinį dirglumą, kraujospūdį, pulso dažnumą, gerina miegą, mažina širdies skausmus.
  • Gintaras veikia antibakteriškai, gerina bioenergetinius ir medžiagų apykaitos procesus, harmonizuoja endokrininės sistemos veiklą bei stiprina imunitetą.
  • Terapija trunka apie 15 min.  Išlipus iš gintaro vonios rekomenduojama švelniai nusisausinti ir 30 minučių ramiai pailsėti. Taip lengviau susigers ant odos likę veikliosios medžiagos ir organizmas jas pasisavins. Į kitą procedūrą vertėtų eiti po 1,5 – 2 val.

Pasitarę su specialistu, mėgautis šia terapija galėsite kas antrą dieną, pagal nustatytą kursą. Primename, jog iki procedūros reikėtų nevalgyti 40 – 45 minutes.

Gintaro vonios Jums teikiama nauda:

  • Sustiprinsite imunitetą, „pasikrausite“ energijos ir, išsiskyrusių „laimės hormonų“ dėka, atgausite gyvenimo džiaugsmą;
  • Suaktyvinsite kraujotaką bei sumažinsite priešuždegiminius procesus;
  • Padėsite normalizuotis virškinimo sistemai.

Rekomenduojame dėl procedūrų kreiptis į gydytoją arba mūsų specialistus.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21 % PVM.

Susijusios procedūros