Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

Gintaro vonia

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 15min.

Vargina įtampa ir dažnai sergate peršalimo ligomis? O gal tiesiog mylite save ir rūpinatės sveikata? Unikali, neturinti analogų procedūra – gintaro vonia padės atgauti emocinę pusiausvyrą, suaktyvins „laimės hormonų“ išsiskyrimą bei apsauginę imuniteto veiklą. Tai puiki prevencinė ir reabilitacinė priemonė esant virškinimo, periferinės nervų sistemos, odos, atramos-judėjimo bei kitiems negalavimams.

Gintaro vonios procedūrą sudaro: gintaro terapija, fitoterapija, balneoterapija ir hidromasažas. Maloniai šiltoje didelės mineralizacijos vonioje, prisodrintoje vaistažolių ir specialaus gintaro vandens, galėsite mėgautis hidromasažu, kvėpuoti gydomuoju vonios garų mišinių bei atgauti jėgas.

Gintaro gydomosios, biologiškai aktyvios fitoorganinės medžiagos, patekę per kvėpavimo takus ir odą, stiprina organizmą, skatina seratonino bei kitų hormonų išsiskyrimą. Pasirūpinkite fizine ir emocine sveikata bei leiskite sau pasimėgauti gamtos dovanomis.

Gintaro vonios procedūros eiga ir gydomasis poveikis:

  • Panirę iki krūtinės vidurio ir patogiai atsipalaidavę galėsite lepintis perlinio bei hidromasažo teikiamu malonumu. Jeigu turite skaudamų kūno vietų, rekomenduojama trinti maišeliais su gintaro gabalėliais, kuriuos duos terapeutas. Taip suaktyvinsite gijimo procesus.
  • Pagrindinės naudojamos vaistažolės – raudonžiedė ežiuolė ir paprastoji sukatžolė. Turbūt žinote, jog ežiuolė yra viena iš efektyviausių fitoimunostimuliatorių ir pasižymi priešuždegiminiu, priešmikrobiniu, antivirusiniu veikimu. Paprastoji sukatžolė, įeinanti į kompozicijos sudėtį, mažina nervinį dirglumą, kraujospūdį, pulso dažnumą, gerina miegą, mažina širdies skausmus.
  • Gintaras veikia antibakteriškai, gerina bioenergetinius ir medžiagų apykaitos procesus, harmonizuoja endokrininės sistemos veiklą bei stiprina imunitetą.
  • Terapija trunka apie 15 min.  Išlipus iš gintaro vonios rekomenduojama švelniai nusisausinti ir 30 minučių ramiai pailsėti. Taip lengviau susigers ant odos likę veikliosios medžiagos ir organizmas jas pasisavins. Į kitą procedūrą vertėtų eiti po 1,5 – 2 val.

Pasitarę su specialistu, mėgautis šia terapija galėsite kas antrą dieną, pagal nustatytą kursą. Primename, jog iki procedūros reikėtų nevalgyti 40 – 45 minutes.

Gintaro vonios Jums teikiama nauda:

  • Sustiprinsite imunitetą, „pasikrausite“ energijos ir, išsiskyrusių „laimės hormonų“ dėka, atgausite gyvenimo džiaugsmą;
  • Suaktyvinsite kraujotaką bei sumažinsite priešuždegiminius procesus;
  • Padėsite normalizuotis virškinimo sistemai.

Rekomenduojame dėl procedūrų kreiptis į gydytoją arba mūsų specialistus.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21% PVM.
Atsiliepimai

“Jau rekomendavau Jūsų paslaugas savo bendradarbiams ir draugams. Esu sužavėta Jūsų komandos profesionalumu ir Druskininkų miesto grožiu.”

Aušrinė

“Yra nerealus jausmas, kai atvyksti į SPA VILNIUS ir matai tuos pačius darbuotojus registratūroje, restorane, bare, tas pačias masažuotojas jau kelinti metai. Tai parodo, kad darbuotojai vertinami bei atvirkščiai - jie labai vertina darbą SPA VILNIUS. Tai taip pat parodo, kad vertinami ir klientai. Nuoširdžiausi linkėjimai ir sėkmės visam SPA VILNIUS kolektyvui!!!!!”

Jurgita

“Šaunuoliai - didžiuojuosi tuo, kad mano šalyje yra tokių nuostabių vietų ir tokių darbui atsidavusių žmonių!”

Miglė

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už puikų laiką, praleistą Jūsų SPA. Viskas buvo aukščiausiame lygyje –pradedant rezervacija ir baigiant išsiregistravimu.”

Arvydas

“Labai esu dėkinga visam aptarnaujančiam personalui už malonumus ir komfortą. Sekmės visam kolektyvui.”

Edita

“Vaikų kambario darbuotoja - nuostabi moteris, labai šilta, kompetetinga, maloni. Vaikai ją myli.”

Edita

“Norėtume padėkoti visam kolektyvui už visą puikų darbą. Ir už tai, kad likome begalo nustebinti ir netikėtai pasveikinti gimtadienių proga :)) Buvo labai netikėta ir smagu. Ačiū. :)”

Viktorija

“SPA centras ir kambariai labai patiko. Maistas įvairus, labai skanus ir šviežias, platus patiekalų pasirinkimas ir suaugusiam, ir vaikui. Būtinai jus rekomenduosim, nuostabus poilsis.”

Alena

“Jūs man esate komandinio darbo pavyzdys. Kokie namų šeimininkai - tokie ir pavaldiniai. Sveikinu - visada gera pas jus sugrįžti.”

Ernesta Ažuolė Bajor

“Aptarnavimas aukščiausio lygio. Buvome tikrai labai nustebinti. Visi draugiški, šypsenos veiduose, palydėjo, maloniai bendravo. Likite tokie, kokie esate šiuo metu. Mes išvykstame laimingi ir su noru grįžti dar kartelį.”

Erika

“Viskas buvo tiesiog nuostabu. Aplinka ir darbuotojai tik ir vilioja grįžti atgal. Labai tikimės jog tai taps lapkričio tradicija. Ačiū visam personalui!”

Valdonė ir Tomas

“Darbuotojų aptarnavimo kultūrą vertiname labai gerai. Dėkojame už dėmesį gimtadienio proga. Buvome labai pamaloninti. Didžiuojamės, kad ir Lietuvos aptarnaujantis personalas gali būti dėmesingas, mandagus, paslaugus.”

Laima ir Petras

“Super! Geriausia kada nors matyta aptarnavimo kultūra ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!”

Agnietė

“Viskas buvo puiku! Aptarnavimo draugiškumas nesuvaidintas, natūralus. Labai malonus visoje aplinkoje tvyrantis aromatas.”

Jūratė V.

“Aptarnavimas buvo fantastiškas, kolektyvas labai draugiškas, malonus, paslaugus. Esu labai patenkinta visomis procedūromis ir kambariu, kuris buvo švarus, jaukus ir patogus.”

Marija K.

“Tokio malonaus, paslaugaus aptarnaujančio personalo, tiek viešbučio, tiek SPA registratūroje ir ne tik, kituose Lietuvos panašaus pobūdžio viešbučiuose nesu sutikus. Buvau šiame viešbutyje pirmą kartą, nes vis nebūdavo vietų, dabar suprantu, kodėl, norint čia pakliūti, reik planuoti iš anksto. Ačiū, dar grįšiu. Dėkui daktarei Olgai už stebuklą.”

“- ačiū, kad rodote mums išskirtinį, nuoširdų dėmesį. Jaučiamės ypatingi ir grįžtame čia vėl ir vėl! - esate puiki komanda! Su dideliu rūpesčiu ir nuoširdumu apglėbiate kiekvieną atvykusį, poilsis,nors ir trumpas - jėgos atstatytos Jūsú dėka! -SPA VILNIUS jau ne pirmus metus mūsų vienintelė vieta, kur apsistojame atvykę į Druskininkus, tikimės ir toliau tokie išliksite, nes ir karantino metu sugebate teikti maksimaliai kokybiškas paslaugas. Ačiū už puikų šeimos poilsį!”

Susijusios procedūros