Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

Keturių rankų masažo ir druskos terapija

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Trukmė : 40min.

Druską visi vartojame tikriausiai kasdien, tačiau ne dažnai pasinaudojame jos gydomosiomis savybėmis. Ar žinojote, kad šiltos druskos procedūros padeda aktyvinti kraujotaką ir mažinti uždegiminius procesus? Ne veltui pirtyse rekomenduojama išsitrinti druska, ji ne tik valo odą, bet ir skatina toksinų pasišalinimą.

Tačiau SPA VILNIUS kolektyvas Jums pataria išmėginti dar efektyvesnį būdą – masažo ir druskos terapiją. Tai mūsų masažo meistrų ir sveikatos specialistų autorinis metodas, kurio metu naudojami šilti druskos ryšulėliai. Jų pagalba atliekamas masažas efektyviai atpalaiduoja raumenis, mažina patinimus, aktyvina kraujotaką ir suteikia nepakartojamų pojūčių.

Procedūros metu derinamos kelios masažo technikos, tarp jų ir išgarsėjęs japoniškasis „Kobido“, pasaulyje dievinamas dėl jauninančio grožio efekto. Tai visapusiška holistinė procedūra, sujungianti atsipalaidavimą, gydymą ir odos priežiūrą.

Masažo ir druskos terapijos eiga bei poveikis:

  • Procedūra pradedama kojų mirkymu sūriame vandenyje ir supažindinimu su terapijos eiga bei priemonėmis. Vėliau, patogiai atsigulę ant masažinio stalo, leisitės į nuostabų savo kūno ir naujų potyrių pažinimą. Ritmiški ir tikslingi masažo meistro judesiai leis patirti, kaip viena po kitos iš raumenų pasišalina įtampos, o kūnas vis labiau atsipalaiduoja bei leidžiasi gydomas.
  • Veido ir pėdų masažas yra atliekamas vienu metu dviejų meistrų, todėl patirsite nenusakomų pojūčių bei geriau pažinsite savo kūną. Šios procedūros metu susijungia efektyviausi grožio ir sveikatos puoselėjimo metodai.
  • Šilti druskos maišeliai, uždėti ant sąnarių ir kitų kūno vietų, sumažins skausmą, tinimą, pagerins kraujo ir skysčių apykaitą bei skatins organizmo detoksikaciją.
  • Pėdų masažas suaktyvins vidaus organų veiklą, sumažins kojų nuovargį ir padės atgauti jėgas. Po holistinio keturių rankų masažo jausitės pailsėję, nurimę ir daug geriau pažinę savo kūną, kuris už suteiktą dėmesį atsidėkos energijos antplūdžiu.

Po procedūros masažo meistras pateiks rekomendacijas dėl tolimesnės terapijų programos.

Masažo ir druskos terapijos Jums teikiama nauda:

  • Atpalaiduoja, jaunina ir valo Jūsų kūną bei odą;
  • Gydo ir mažina skausmą, šalina nuovargį bei streso pasekmes;
  • Sugrąžina psichologinę pusiausvyrą;
  • Aktyvina medžiagų apykaitą ir valo toksinus.

Pernelyg intensyvi veikla ir stresas yra mūsų jaunystės, grožio bei sveikatos priešai, tad neleiskite jiems klestėti. Raskite laiko sau ir rinkitės tai, kas Jums naudingiausia.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21% PVM.
Atsiliepimai

“Jau rekomendavau Jūsų paslaugas savo bendradarbiams ir draugams. Esu sužavėta Jūsų komandos profesionalumu ir Druskininkų miesto grožiu.”

Aušrinė

“Yra nerealus jausmas, kai atvyksti į SPA VILNIUS ir matai tuos pačius darbuotojus registratūroje, restorane, bare, tas pačias masažuotojas jau kelinti metai. Tai parodo, kad darbuotojai vertinami bei atvirkščiai - jie labai vertina darbą SPA VILNIUS. Tai taip pat parodo, kad vertinami ir klientai. Nuoširdžiausi linkėjimai ir sėkmės visam SPA VILNIUS kolektyvui!!!!!”

Jurgita

“Šaunuoliai - didžiuojuosi tuo, kad mano šalyje yra tokių nuostabių vietų ir tokių darbui atsidavusių žmonių!”

Miglė

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už puikų laiką, praleistą Jūsų SPA. Viskas buvo aukščiausiame lygyje –pradedant rezervacija ir baigiant išsiregistravimu.”

Arvydas

“Labai esu dėkinga visam aptarnaujančiam personalui už malonumus ir komfortą. Sekmės visam kolektyvui.”

Edita

“Vaikų kambario darbuotoja - nuostabi moteris, labai šilta, kompetetinga, maloni. Vaikai ją myli.”

Edita

“Norėtume padėkoti visam kolektyvui už visą puikų darbą. Ir už tai, kad likome begalo nustebinti ir netikėtai pasveikinti gimtadienių proga :)) Buvo labai netikėta ir smagu. Ačiū. :)”

Viktorija

“SPA centras ir kambariai labai patiko. Maistas įvairus, labai skanus ir šviežias, platus patiekalų pasirinkimas ir suaugusiam, ir vaikui. Būtinai jus rekomenduosim, nuostabus poilsis.”

Alena

“Jūs man esate komandinio darbo pavyzdys. Kokie namų šeimininkai - tokie ir pavaldiniai. Sveikinu - visada gera pas jus sugrįžti.”

Ernesta Ažuolė Bajor

“Aptarnavimas aukščiausio lygio. Buvome tikrai labai nustebinti. Visi draugiški, šypsenos veiduose, palydėjo, maloniai bendravo. Likite tokie, kokie esate šiuo metu. Mes išvykstame laimingi ir su noru grįžti dar kartelį.”

Erika

“Viskas buvo tiesiog nuostabu. Aplinka ir darbuotojai tik ir vilioja grįžti atgal. Labai tikimės jog tai taps lapkričio tradicija. Ačiū visam personalui!”

Valdonė ir Tomas

“Darbuotojų aptarnavimo kultūrą vertiname labai gerai. Dėkojame už dėmesį gimtadienio proga. Buvome labai pamaloninti. Didžiuojamės, kad ir Lietuvos aptarnaujantis personalas gali būti dėmesingas, mandagus, paslaugus.”

Laima ir Petras

“Super! Geriausia kada nors matyta aptarnavimo kultūra ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!”

Agnietė

“Viskas buvo puiku! Aptarnavimo draugiškumas nesuvaidintas, natūralus. Labai malonus visoje aplinkoje tvyrantis aromatas.”

Jūratė V.

“Aptarnavimas buvo fantastiškas, kolektyvas labai draugiškas, malonus, paslaugus. Esu labai patenkinta visomis procedūromis ir kambariu, kuris buvo švarus, jaukus ir patogus.”

Marija K.

“Tokio malonaus, paslaugaus aptarnaujančio personalo, tiek viešbučio, tiek SPA registratūroje ir ne tik, kituose Lietuvos panašaus pobūdžio viešbučiuose nesu sutikus. Buvau šiame viešbutyje pirmą kartą, nes vis nebūdavo vietų, dabar suprantu, kodėl, norint čia pakliūti, reik planuoti iš anksto. Ačiū, dar grįšiu. Dėkui daktarei Olgai už stebuklą.”

“- ačiū, kad rodote mums išskirtinį, nuoširdų dėmesį. Jaučiamės ypatingi ir grįžtame čia vėl ir vėl! - esate puiki komanda! Su dideliu rūpesčiu ir nuoširdumu apglėbiate kiekvieną atvykusį, poilsis,nors ir trumpas - jėgos atstatytos Jūsú dėka! -SPA VILNIUS jau ne pirmus metus mūsų vienintelė vieta, kur apsistojame atvykę į Druskininkus, tikimės ir toliau tokie išliksite, nes ir karantino metu sugebate teikti maksimaliai kokybiškas paslaugas. Ačiū už puikų šeimos poilsį!”

Susijusios procedūros