Mineralinė melisų vonia

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Po valgio
Trukmė: 15min.

Kai šurmulys ir neramios mintys įsuka į savo sūkurį, norisi kuo greičiau rasti ramybės oazę, kurioje atgautume pusiausvyrą bei sugrįžtume į save. SPA VILNIUS nuolatos kuria harmoniją ir atsipalaidavimo atmosferą, kurioje ištirpsta laikas bei lieka užmarštyje visi rūpesčiai ir įtampa.

Vandens terapija efektyviausiai padeda nurimti įsismarkavusiam protui ir atpalaiduoja įtampų sukaustytus raumenis. Mineralinė melisų vonia su kombinuotu srovių masažu – teisingiausias sprendimas, norintiems prisiminti ir iš naujo patirti ramybės bei geros savijautos skonį.

Tai subtilus grožio ir palaimos mišinys, kuriame susijungia mineralinio vandens bei melisų aliejaus galia.

Mineralinės melisų vonios poveikis ir nauda Jums:

  • Mineralinio vandens veikliosios dalelės skverbiasi pro odos poras į organizmą ir atlieka gydomąjį poveikį.
  • Šiluma ir masažinės srovės atpalaiduoja net giluminius raumenis, kuriuos, įprastai, nelengva išjudinti iš sąstingio. Perlinio ir sūkurinio masažo kombinacija skatina medžiagų apykaitą, gerina kraujotaką ir atstato jėgas.
  • Melisų aliejus ramina nervų sistemą ir puoselėja odos grožį. Kartu su vandens garais melisų aliejaus aromatai smelkiasi į kvėpavimo takus ir harmonizuoja organizmo veiklą.
  • Vienkartinė terapija nuramina ir suteikia gilaus atsipalaidavimo poveikį. Jeigu turite miego, virškinimo ar kraujotakos sutrikimų, reikėtų tartis su gydytoju dėl optimalaus mineralinės melisų vonios procedūrų kurso.

Tik per penkiolika minučių galite atgauti fizinę ir dvasinę pusiausvyrą. Juk tai nuostabi gamtos ir naujausių technologijų sąjungos dovana skubančiam žmogui, kuria tikrai verta pasinaudoti.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21% PVM.
Atsiliepimai

“Jau rekomendavau Jūsų paslaugas savo bendradarbiams ir draugams. Esu sužavėta Jūsų komandos profesionalumu ir Druskininkų miesto grožiu.”

Aušrinė

“Yra nerealus jausmas, kai atvyksti į SPA VILNIUS ir matai tuos pačius darbuotojus registratūroje, restorane, bare, tas pačias masažuotojas jau kelinti metai. Tai parodo, kad darbuotojai vertinami bei atvirkščiai - jie labai vertina darbą SPA VILNIUS. Tai taip pat parodo, kad vertinami ir klientai. Nuoširdžiausi linkėjimai ir sėkmės visam SPA VILNIUS kolektyvui!!!!!”

Jurgita

“Šaunuoliai - didžiuojuosi tuo, kad mano šalyje yra tokių nuostabių vietų ir tokių darbui atsidavusių žmonių!”

Miglė

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už puikų laiką, praleistą Jūsų SPA. Viskas buvo aukščiausiame lygyje –pradedant rezervacija ir baigiant išsiregistravimu.”

Arvydas

“Labai esu dėkinga visam aptarnaujančiam personalui už malonumus ir komfortą. Sekmės visam kolektyvui.”

Edita

“Vaikų kambario darbuotoja - nuostabi moteris, labai šilta, kompetetinga, maloni. Vaikai ją myli.”

Edita

“Norėtume padėkoti visam kolektyvui už visą puikų darbą. Ir už tai, kad likome begalo nustebinti ir netikėtai pasveikinti gimtadienių proga :)) Buvo labai netikėta ir smagu. Ačiū. :)”

Viktorija

“SPA centras ir kambariai labai patiko. Maistas įvairus, labai skanus ir šviežias, platus patiekalų pasirinkimas ir suaugusiam, ir vaikui. Būtinai jus rekomenduosim, nuostabus poilsis.”

Alena

“Jūs man esate komandinio darbo pavyzdys. Kokie namų šeimininkai - tokie ir pavaldiniai. Sveikinu - visada gera pas jus sugrįžti.”

Ernesta Ažuolė Bajor

“Aptarnavimas aukščiausio lygio. Buvome tikrai labai nustebinti. Visi draugiški, šypsenos veiduose, palydėjo, maloniai bendravo. Likite tokie, kokie esate šiuo metu. Mes išvykstame laimingi ir su noru grįžti dar kartelį.”

Erika

“Viskas buvo tiesiog nuostabu. Aplinka ir darbuotojai tik ir vilioja grįžti atgal. Labai tikimės jog tai taps lapkričio tradicija. Ačiū visam personalui!”

Valdonė ir Tomas

“Darbuotojų aptarnavimo kultūrą vertiname labai gerai. Dėkojame už dėmesį gimtadienio proga. Buvome labai pamaloninti. Didžiuojamės, kad ir Lietuvos aptarnaujantis personalas gali būti dėmesingas, mandagus, paslaugus.”

Laima ir Petras

“Super! Geriausia kada nors matyta aptarnavimo kultūra ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!”

Agnietė

“Viskas buvo puiku! Aptarnavimo draugiškumas nesuvaidintas, natūralus. Labai malonus visoje aplinkoje tvyrantis aromatas.”

Jūratė V.

“Aptarnavimas buvo fantastiškas, kolektyvas labai draugiškas, malonus, paslaugus. Esu labai patenkinta visomis procedūromis ir kambariu, kuris buvo švarus, jaukus ir patogus.”

Marija K.

“Tokio malonaus, paslaugaus aptarnaujančio personalo, tiek viešbučio, tiek SPA registratūroje ir ne tik, kituose Lietuvos panašaus pobūdžio viešbučiuose nesu sutikus. Buvau šiame viešbutyje pirmą kartą, nes vis nebūdavo vietų, dabar suprantu, kodėl, norint čia pakliūti, reik planuoti iš anksto. Ačiū, dar grįšiu. Dėkui daktarei Olgai už stebuklą.”

Susijusios procedūros