Jūsų poilsiui - aukščiausias saugumo standartas. Plačiau
 

Pilateso mankšta

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė: 50min.

Šiose treniruotėse susijungia įvairios Rytų ir Vakarų mankštinimosi metodikos. Jos stiprina ir gražiai formuoja raumenyną, gerina laikyseną, lankstumą, pusiausvyrą, padeda rasti kūno ir dvasios sąlyčio harmoniją. Pilateso užsiėmimai yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori gerai išmankštinti visą kūną, tačiau nemėgsta greito tempo. Čia lėti, tekantys judesiai atliekami taip, kad nėra jokio pavojaus pasitempti raumenis.

Pilateso treniruočių poveikis žmogaus organizmui:

  • Gerina lankstumą ir judesių koordinaciją;
  • Didina raumenų jėgą ir ištvermę;
  • Optimizuoja kvėpavimo gylį ir ritmą;
  • Gerina kūno centro kontrolę;
  • Iš vidaus sustiprina liemenį;
  • Padeda išvengti nugaros problemų arba išspręsti jau turimas;
  • Atpalaiduoja kaklo ir pečių raumenis;
  • Išlaisvina nuo streso ir įtampos;
  • Stiprina dvasinį susikaupimą ir kontrolę;
  • Augina pasitikėjimą savimi ir pozityvų požiūrį į gyvenimą.

Pilateso grupinės treniruotės žinomos ir mėgstamos jau ne vienerius metus. Ši metodika atsirado pirmoje dvidešimtojo amžiaus pusėje. Jos atradėjas vokietis Josefas Pilatesas jaunystėje buvo labai ligotas, tačiau vėliau savo treniruočių dėka tapo puikiu gimnastu.

Pilatesas yra dvasios ir kūno treniruotė. Kiekvienas pratimas atliekamas susikoncentravus, laivai, kontroliuojant save ir atitinkamai kvėpuojant. Kvėpavimas čia užima ypatingai svarbią vietą.

Josefas Pilatesas sakydavo, jog besitreniruojantis žmogus jau po dešimties užsiėmimų gali pasijusti žymiai geriau. Po dvidešimties – tą pagerėjimą matys ir aplinkiniai. Po trisdešimties – jis turės naują, tvirtesnį ir žymiai sveikesnį kūną. Šiuo metu tai jau patvirtina ir moksliniai tyrimai.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21% PVM.
Atsiliepimai

“Jau rekomendavau Jūsų paslaugas savo bendradarbiams ir draugams. Esu sužavėta Jūsų komandos profesionalumu ir Druskininkų miesto grožiu.”

Aušrinė

“Yra nerealus jausmas, kai atvyksti į SPA VILNIUS ir matai tuos pačius darbuotojus registratūroje, restorane, bare, tas pačias masažuotojas jau kelinti metai. Tai parodo, kad darbuotojai vertinami bei atvirkščiai - jie labai vertina darbą SPA VILNIUS. Tai taip pat parodo, kad vertinami ir klientai. Nuoširdžiausi linkėjimai ir sėkmės visam SPA VILNIUS kolektyvui!!!!!”

Jurgita

“Šaunuoliai - didžiuojuosi tuo, kad mano šalyje yra tokių nuostabių vietų ir tokių darbui atsidavusių žmonių!”

Miglė

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už puikų laiką, praleistą Jūsų SPA. Viskas buvo aukščiausiame lygyje –pradedant rezervacija ir baigiant išsiregistravimu.”

Arvydas

“Labai esu dėkinga visam aptarnaujančiam personalui už malonumus ir komfortą. Sekmės visam kolektyvui.”

Edita

“Vaikų kambario darbuotoja - nuostabi moteris, labai šilta, kompetetinga, maloni. Vaikai ją myli.”

Edita

“Norėtume padėkoti visam kolektyvui už visą puikų darbą. Ir už tai, kad likome begalo nustebinti ir netikėtai pasveikinti gimtadienių proga :)) Buvo labai netikėta ir smagu. Ačiū. :)”

Viktorija

“SPA centras ir kambariai labai patiko. Maistas įvairus, labai skanus ir šviežias, platus patiekalų pasirinkimas ir suaugusiam, ir vaikui. Būtinai jus rekomenduosim, nuostabus poilsis.”

Alena

“Jūs man esate komandinio darbo pavyzdys. Kokie namų šeimininkai - tokie ir pavaldiniai. Sveikinu - visada gera pas jus sugrįžti.”

Ernesta Ažuolė Bajor

“Aptarnavimas aukščiausio lygio. Buvome tikrai labai nustebinti. Visi draugiški, šypsenos veiduose, palydėjo, maloniai bendravo. Likite tokie, kokie esate šiuo metu. Mes išvykstame laimingi ir su noru grįžti dar kartelį.”

Erika

“Viskas buvo tiesiog nuostabu. Aplinka ir darbuotojai tik ir vilioja grįžti atgal. Labai tikimės jog tai taps lapkričio tradicija. Ačiū visam personalui!”

Valdonė ir Tomas

“Darbuotojų aptarnavimo kultūrą vertiname labai gerai. Dėkojame už dėmesį gimtadienio proga. Buvome labai pamaloninti. Didžiuojamės, kad ir Lietuvos aptarnaujantis personalas gali būti dėmesingas, mandagus, paslaugus.”

Laima ir Petras

“Super! Geriausia kada nors matyta aptarnavimo kultūra ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!”

Agnietė

“Viskas buvo puiku! Aptarnavimo draugiškumas nesuvaidintas, natūralus. Labai malonus visoje aplinkoje tvyrantis aromatas.”

Jūratė V.

“Aptarnavimas buvo fantastiškas, kolektyvas labai draugiškas, malonus, paslaugus. Esu labai patenkinta visomis procedūromis ir kambariu, kuris buvo švarus, jaukus ir patogus.”

Marija K.

“Tokio malonaus, paslaugaus aptarnaujančio personalo, tiek viešbučio, tiek SPA registratūroje ir ne tik, kituose Lietuvos panašaus pobūdžio viešbučiuose nesu sutikus. Buvau šiame viešbutyje pirmą kartą, nes vis nebūdavo vietų, dabar suprantu, kodėl, norint čia pakliūti, reik planuoti iš anksto. Ačiū, dar grįšiu. Dėkui daktarei Olgai už stebuklą.”

Susijusios procedūros