Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

Purvo aplikacija

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 20min.

Tikriausiai jau žinote, kad purvo procedūros jau ne vieną šimtmetį yra labai vertinamos sveikatingumo bei grožio specialistų. Tad skubame Jums papasakoti apie ypatingą purvo poveikį žmogaus organizmui.

Gydomieji purvai, dar kitaip vadinami peloidai, būna trijų rūšių: neorganiniai, organiniai ir durpiniai. Mūsų meistrai naudoja durpinį purvą kartu su vaistažolėmis ir mineraliniu vandeniu. Tokiu būdu paruošta konsistencija įgauna daug stipresnį gydomąjį poveikį.

Purvo aplikacija aktyvina kraujotaką, mažina uždegiminius procesus, stiprina imunitetą ir gerina organų veiklą. Taip pat gali būti skiriama kaip papildoma gydomoji priemonė esant įvairiems susirgimams. Todėl rekomenduojame tartis su specialistu, kad būtų išrinktas tinkamiausias purvo aplikacijos būdas (apykaklė, kelnaitės, korsetas ir kt.).

Purvo aplikacijos eiga ir poveikis:

  • Priklausomai nuo taikomo purvo aplikacijos būdo ir tikslo parengta šilto purvo masė tepama ant specialaus audinio ir dedama ant odos. Netrukus ta vieta apdengiama ir saugiai izoliuojama nuo išorės poveikio.
  • Jums skirtą laiką galite ramiai ilsėtis, atsipalaiduoti ir jausti kaip šiluma bei purvo veikliosios medžiagos palengva atpalaiduoja raumenis. Tuomet prasideda subtilus gydomasis procesas: pro odą į giluminius sluoksnius patekę dalelės pradeda aktyvinti kraujotaką, medžiagų apykaitą ir mažina skausmą bei jautrumą.
  • Purvo aplikacijų gydomojo kurso metu palankiai veikiama centrinė nervų sistema, atsipalaiduoja biologiškai aktyvios medžiagos bei gerėja kiti organizmo procesai.
  • Tai puikus būdas atsidėkoti, pavyzdžiui, savo kojoms už aktyvų ir sunkų darbą bei išvaduoti jas nuo stingdančio nuovargio ar sąnarių skausmų.

Purvo aplikacijos nauda Jums:

  • Gydo uždegimus ir mažina raumenų bei sąnarių skausmus;
  • Gerina medžiagų apykaitą ir aktyvina kraujotaką;
  • Audiniai ir organai aprūpinami maistinėmis medžiagomis bei deguonimi;
  • Stiprėja imunitetas ir nervinė sistema.

Jeigu neturite rimtesnių sveikatos nusiskundimų, purvo aplikacijos terapiją, pasitarę su SPA VILNIUS specialistais, galite rinktis kaip profilaktinę atpalaiduojamąją priemonę. Po šios procedūros jausite nuostabų kūno lengvumą ir dar labiau sustiprinsite sveikatą.

Turintiems tam tikrų nusiskundimų, rekomenduojame pasitarti su savo gydytoju, kuris paskirs optimaliausią programos intensyvumą.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21% PVM.
Atsiliepimai

“Jau rekomendavau Jūsų paslaugas savo bendradarbiams ir draugams. Esu sužavėta Jūsų komandos profesionalumu ir Druskininkų miesto grožiu.”

Aušrinė

“Yra nerealus jausmas, kai atvyksti į SPA VILNIUS ir matai tuos pačius darbuotojus registratūroje, restorane, bare, tas pačias masažuotojas jau kelinti metai. Tai parodo, kad darbuotojai vertinami bei atvirkščiai - jie labai vertina darbą SPA VILNIUS. Tai taip pat parodo, kad vertinami ir klientai. Nuoširdžiausi linkėjimai ir sėkmės visam SPA VILNIUS kolektyvui!!!!!”

Jurgita

“Šaunuoliai - didžiuojuosi tuo, kad mano šalyje yra tokių nuostabių vietų ir tokių darbui atsidavusių žmonių!”

Miglė

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už puikų laiką, praleistą Jūsų SPA. Viskas buvo aukščiausiame lygyje –pradedant rezervacija ir baigiant išsiregistravimu.”

Arvydas

“Labai esu dėkinga visam aptarnaujančiam personalui už malonumus ir komfortą. Sekmės visam kolektyvui.”

Edita

“Vaikų kambario darbuotoja - nuostabi moteris, labai šilta, kompetetinga, maloni. Vaikai ją myli.”

Edita

“Norėtume padėkoti visam kolektyvui už visą puikų darbą. Ir už tai, kad likome begalo nustebinti ir netikėtai pasveikinti gimtadienių proga :)) Buvo labai netikėta ir smagu. Ačiū. :)”

Viktorija

“SPA centras ir kambariai labai patiko. Maistas įvairus, labai skanus ir šviežias, platus patiekalų pasirinkimas ir suaugusiam, ir vaikui. Būtinai jus rekomenduosim, nuostabus poilsis.”

Alena

“Jūs man esate komandinio darbo pavyzdys. Kokie namų šeimininkai - tokie ir pavaldiniai. Sveikinu - visada gera pas jus sugrįžti.”

Ernesta Ažuolė Bajor

“Aptarnavimas aukščiausio lygio. Buvome tikrai labai nustebinti. Visi draugiški, šypsenos veiduose, palydėjo, maloniai bendravo. Likite tokie, kokie esate šiuo metu. Mes išvykstame laimingi ir su noru grįžti dar kartelį.”

Erika

“Viskas buvo tiesiog nuostabu. Aplinka ir darbuotojai tik ir vilioja grįžti atgal. Labai tikimės jog tai taps lapkričio tradicija. Ačiū visam personalui!”

Valdonė ir Tomas

“Darbuotojų aptarnavimo kultūrą vertiname labai gerai. Dėkojame už dėmesį gimtadienio proga. Buvome labai pamaloninti. Didžiuojamės, kad ir Lietuvos aptarnaujantis personalas gali būti dėmesingas, mandagus, paslaugus.”

Laima ir Petras

“Super! Geriausia kada nors matyta aptarnavimo kultūra ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!”

Agnietė

“Viskas buvo puiku! Aptarnavimo draugiškumas nesuvaidintas, natūralus. Labai malonus visoje aplinkoje tvyrantis aromatas.”

Jūratė V.

“Aptarnavimas buvo fantastiškas, kolektyvas labai draugiškas, malonus, paslaugus. Esu labai patenkinta visomis procedūromis ir kambariu, kuris buvo švarus, jaukus ir patogus.”

Marija K.

“Tokio malonaus, paslaugaus aptarnaujančio personalo, tiek viešbučio, tiek SPA registratūroje ir ne tik, kituose Lietuvos panašaus pobūdžio viešbučiuose nesu sutikus. Buvau šiame viešbutyje pirmą kartą, nes vis nebūdavo vietų, dabar suprantu, kodėl, norint čia pakliūti, reik planuoti iš anksto. Ačiū, dar grįšiu. Dėkui daktarei Olgai už stebuklą.”

“- ačiū, kad rodote mums išskirtinį, nuoširdų dėmesį. Jaučiamės ypatingi ir grįžtame čia vėl ir vėl! - esate puiki komanda! Su dideliu rūpesčiu ir nuoširdumu apglėbiate kiekvieną atvykusį, poilsis,nors ir trumpas - jėgos atstatytos Jūsú dėka! -SPA VILNIUS jau ne pirmus metus mūsų vienintelė vieta, kur apsistojame atvykę į Druskininkus, tikimės ir toliau tokie išliksite, nes ir karantino metu sugebate teikti maksimaliai kokybiškas paslaugas. Ačiū už puikų šeimos poilsį!”

Susijusios procedūros