Poilsis 402* SPA su 15 % nuolaida! Plačiau

Purvo aplikacija

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 20min.

Tikriausiai jau žinote, kad purvo procedūros jau ne vieną šimtmetį yra labai vertinamos sveikatingumo bei grožio specialistų. Tad skubame Jums papasakoti apie ypatingą purvo poveikį žmogaus organizmui.

Gydomieji purvai, dar kitaip vadinami peloidai, būna trijų rūšių: neorganiniai, organiniai ir durpiniai. Mūsų meistrai naudoja durpinį purvą kartu su vaistažolėmis ir mineraliniu vandeniu. Tokiu būdu paruošta konsistencija įgauna daug stipresnį gydomąjį poveikį.

Purvo aplikacija aktyvina kraujotaką, mažina uždegiminius procesus, stiprina imunitetą ir gerina organų veiklą. Taip pat gali būti skiriama kaip papildoma gydomoji priemonė esant įvairiems susirgimams. Todėl rekomenduojame tartis su specialistu, kad būtų išrinktas tinkamiausias purvo aplikacijos būdas (apykaklė, kelnaitės, korsetas ir kt.).

Purvo aplikacijos eiga ir poveikis:

  • Priklausomai nuo taikomo purvo aplikacijos būdo ir tikslo parengta šilto purvo masė tepama ant specialaus audinio ir dedama ant odos. Netrukus ta vieta apdengiama ir saugiai izoliuojama nuo išorės poveikio.
  • Jums skirtą laiką galite ramiai ilsėtis, atsipalaiduoti ir jausti kaip šiluma bei purvo veikliosios medžiagos palengva atpalaiduoja raumenis. Tuomet prasideda subtilus gydomasis procesas: pro odą į giluminius sluoksnius patekę dalelės pradeda aktyvinti kraujotaką, medžiagų apykaitą ir mažina skausmą bei jautrumą.
  • Purvo aplikacijų gydomojo kurso metu palankiai veikiama centrinė nervų sistema, atsipalaiduoja biologiškai aktyvios medžiagos bei gerėja kiti organizmo procesai.
  • Tai puikus būdas atsidėkoti, pavyzdžiui, savo kojoms už aktyvų ir sunkų darbą bei išvaduoti jas nuo stingdančio nuovargio ar sąnarių skausmų.

Purvo aplikacijos nauda Jums:

  • Gydo uždegimus ir mažina raumenų bei sąnarių skausmus;
  • Gerina medžiagų apykaitą ir aktyvina kraujotaką;
  • Audiniai ir organai aprūpinami maistinėmis medžiagomis bei deguonimi;
  • Stiprėja imunitetas ir nervinė sistema.

Jeigu neturite rimtesnių sveikatos nusiskundimų, purvo aplikacijos terapiją, pasitarę su SPA VILNIUS specialistais, galite rinktis kaip profilaktinę atpalaiduojamąją priemonę. Po šios procedūros jausite nuostabų kūno lengvumą ir dar labiau sustiprinsite sveikatą.

Turintiems tam tikrų nusiskundimų, rekomenduojame pasitarti su savo gydytoju, kuris paskirs optimaliausią programos intensyvumą.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21 % PVM.

Susijusios procedūros