Karališkas poilsis su 20 % nuolaida! Plačiau

Purvo vonia

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 20min.

Pasak istorinių šaltinių, purvo gydomosios savybės buvo žinomos jau II amžiuje ir minimos garsaus romėnų gydytojo K. Galeno. Tačiau ar žinojote, kad vienas iš geriausių naudojamų Europos Sąjungos peloido terapiniuose kurortuose durpinis purvas  yra Lietuvoje, Druskininkuose?

Procedūros metu naudojamos specialios durpės, per ilgą laikotarpį susidariusios iš įvairių augalinių organizmų. Jų sudėtyje gausu amino rūgščių, fenolių, vitaminų, fermentų ir kitų žmogaus organizmui reikalingų medžiagų.

Mūsų meistrai ruošia purvo vonias iš minėtų vertingųjų durpių, mineralinio vandens ir vaistažolių. Toks gydomasis kompleksas yra efektyvi priemonė, norintiems sustiprinti sveikatą, imunitetą ir pasimėgauti atsipalaidavimo būsena.

Purvo vonios procedūros eiga ir poveikis:

  • Pasirengę terapijai pasinersite iki krūtinės vidurio į maloniai šiltą purvo vonią ir galėsite ramiai grimzti į atsipalaidavimą. Pamažu pro sušilusią odą pateks veikliosios medžiagos, kurios ims aktyvinti kraujotaką ir visą medžiagų apykaitą. Todėl, jei norite dar geresnio efekto, rekomenduojame procedūros metu palengva judinti kojas ir rankas. Taip lengviau organizme vyks svarbūs procesai.
  • Po procedūros, nusiprausę po dušu ir įsisupę į šiltą, minkštą chalatą, galėsite toliau mėgautis ramybe, o po 20 – 30 min. eiti į kitas terapijas.
  • Mūsų autentiškos purvo vonios gerina audinių ir organų kraujotaką, aprūpina juos maisto medžiagomis ir deguonimi. Terapijų metu ir po jų sumažėja arba net visai išnyksta uždegiminis procesas, skausmas, jautrumas. Be to, skatinama vidaus sekrecijos liaukų veikla ir stiprinamas imunitetas.
  • Tai profilaktinė ir gydomoji priemonė, skiriama esant įvairioms ligoms bei negalavimams. Jei esate sveiki, tačiau dėl aktyvios veiklos ar didelių sporto krūvių jaučiate raumenų įtampą, sąnarių skausmą, o gal tiesiog norite atsipalaiduoti bei pasirūpinti kūnu, purvo vonia nuramins uždegiminius procesus ir pašalins įtampas.

Purvo vonios Jums teikiama nauda:

  • Aktyvina organizmo procesus ir atstato harmoningą jo veiklą;
  • Skatina medžiagų apykaitą, todėl tai puiki detoksikacijos priemonė;
  • Šalina streso pasekmes ir palankiai veikia nervinę sistemą;
  • Padeda atsikratyti varginančių kojų, rankų, nugaros skausmų.

Rekomenduojama: procedūras lankyti kas antrą dieną. Dažniausiai skiriamas kursas – 5-8-10 procedūrų.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21 % PVM.

Susijusios procedūros