Kviečiame poilsiui tik su galimybių pasu. Plačiau

Purvo vonia

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 20min.

Pasak istorinių šaltinių, purvo gydomosios savybės buvo žinomos jau II amžiuje ir minimos garsaus romėnų gydytojo K. Galeno. Tačiau ar žinojote, kad vienas iš geriausių naudojamų Europos Sąjungos peloido terapiniuose kurortuose durpinis purvas  yra Lietuvoje, Druskininkuose?

Procedūros metu naudojamos specialios durpės, per ilgą laikotarpį susidariusios iš įvairių augalinių organizmų. Jų sudėtyje gausu amino rūgščių, fenolių, vitaminų, fermentų ir kitų žmogaus organizmui reikalingų medžiagų.

Mūsų meistrai ruošia purvo vonias iš minėtų vertingųjų durpių, mineralinio vandens ir vaistažolių. Toks gydomasis kompleksas yra efektyvi priemonė, norintiems sustiprinti sveikatą, imunitetą ir pasimėgauti atsipalaidavimo būsena.

Purvo vonios procedūros eiga ir poveikis:

  • Pasirengę terapijai pasinersite iki krūtinės vidurio į maloniai šiltą purvo vonią ir galėsite ramiai grimzti į atsipalaidavimą. Pamažu pro sušilusią odą pateks veikliosios medžiagos, kurios ims aktyvinti kraujotaką ir visą medžiagų apykaitą. Todėl, jei norite dar geresnio efekto, rekomenduojame procedūros metu palengva judinti kojas ir rankas. Taip lengviau organizme vyks svarbūs procesai.
  • Po procedūros, nusiprausę po dušu ir įsisupę į šiltą, minkštą chalatą, galėsite toliau mėgautis ramybe, o po 20 – 30 min. eiti į kitas terapijas.
  • Mūsų autentiškos purvo vonios gerina audinių ir organų kraujotaką, aprūpina juos maisto medžiagomis ir deguonimi. Terapijų metu ir po jų sumažėja arba net visai išnyksta uždegiminis procesas, skausmas, jautrumas. Be to, skatinama vidaus sekrecijos liaukų veikla ir stiprinamas imunitetas.
  • Tai profilaktinė ir gydomoji priemonė, skiriama esant įvairioms ligoms bei negalavimams. Jei esate sveiki, tačiau dėl aktyvios veiklos ar didelių sporto krūvių jaučiate raumenų įtampą, sąnarių skausmą, o gal tiesiog norite atsipalaiduoti bei pasirūpinti kūnu, purvo vonia nuramins uždegiminius procesus ir pašalins įtampas.

Purvo vonios Jums teikiama nauda:

  • Aktyvina organizmo procesus ir atstato harmoningą jo veiklą;
  • Skatina medžiagų apykaitą, todėl tai puiki detoksikacijos priemonė;
  • Šalina streso pasekmes ir palankiai veikia nervinę sistemą;
  • Padeda atsikratyti varginančių kojų, rankų, nugaros skausmų.

Rekomenduojama: procedūras lankyti kas antrą dieną. Dažniausiai skiriamas kursas – 5-8-10 procedūrų.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21% PVM.
Atsiliepimai

“Jau rekomendavau Jūsų paslaugas savo bendradarbiams ir draugams. Esu sužavėta Jūsų komandos profesionalumu ir Druskininkų miesto grožiu.”

Aušrinė

“Yra nerealus jausmas, kai atvyksti į SPA VILNIUS ir matai tuos pačius darbuotojus registratūroje, restorane, bare, tas pačias masažuotojas jau kelinti metai. Tai parodo, kad darbuotojai vertinami bei atvirkščiai - jie labai vertina darbą SPA VILNIUS. Tai taip pat parodo, kad vertinami ir klientai. Nuoširdžiausi linkėjimai ir sėkmės visam SPA VILNIUS kolektyvui!!!!!”

Jurgita

“Šaunuoliai - didžiuojuosi tuo, kad mano šalyje yra tokių nuostabių vietų ir tokių darbui atsidavusių žmonių!”

Miglė

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už puikų laiką, praleistą Jūsų SPA. Viskas buvo aukščiausiame lygyje –pradedant rezervacija ir baigiant išsiregistravimu.”

Arvydas

“Labai esu dėkinga visam aptarnaujančiam personalui už malonumus ir komfortą. Sekmės visam kolektyvui.”

Edita

“Vaikų kambario darbuotoja - nuostabi moteris, labai šilta, kompetetinga, maloni. Vaikai ją myli.”

Edita

“Norėtume padėkoti visam kolektyvui už visą puikų darbą. Ir už tai, kad likome begalo nustebinti ir netikėtai pasveikinti gimtadienių proga :)) Buvo labai netikėta ir smagu. Ačiū. :)”

Viktorija

“SPA centras ir kambariai labai patiko. Maistas įvairus, labai skanus ir šviežias, platus patiekalų pasirinkimas ir suaugusiam, ir vaikui. Būtinai jus rekomenduosim, nuostabus poilsis.”

Alena

“Jūs man esate komandinio darbo pavyzdys. Kokie namų šeimininkai - tokie ir pavaldiniai. Sveikinu - visada gera pas jus sugrįžti.”

Ernesta Ažuolė Bajor

“Aptarnavimas aukščiausio lygio. Buvome tikrai labai nustebinti. Visi draugiški, šypsenos veiduose, palydėjo, maloniai bendravo. Likite tokie, kokie esate šiuo metu. Mes išvykstame laimingi ir su noru grįžti dar kartelį.”

Erika

“Viskas buvo tiesiog nuostabu. Aplinka ir darbuotojai tik ir vilioja grįžti atgal. Labai tikimės jog tai taps lapkričio tradicija. Ačiū visam personalui!”

Valdonė ir Tomas

“Darbuotojų aptarnavimo kultūrą vertiname labai gerai. Dėkojame už dėmesį gimtadienio proga. Buvome labai pamaloninti. Didžiuojamės, kad ir Lietuvos aptarnaujantis personalas gali būti dėmesingas, mandagus, paslaugus.”

Laima ir Petras

“Super! Geriausia kada nors matyta aptarnavimo kultūra ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!”

Agnietė

“Viskas buvo puiku! Aptarnavimo draugiškumas nesuvaidintas, natūralus. Labai malonus visoje aplinkoje tvyrantis aromatas.”

Jūratė V.

“Aptarnavimas buvo fantastiškas, kolektyvas labai draugiškas, malonus, paslaugus. Esu labai patenkinta visomis procedūromis ir kambariu, kuris buvo švarus, jaukus ir patogus.”

Marija K.

“Tokio malonaus, paslaugaus aptarnaujančio personalo, tiek viešbučio, tiek SPA registratūroje ir ne tik, kituose Lietuvos panašaus pobūdžio viešbučiuose nesu sutikus. Buvau šiame viešbutyje pirmą kartą, nes vis nebūdavo vietų, dabar suprantu, kodėl, norint čia pakliūti, reik planuoti iš anksto. Ačiū, dar grįšiu. Dėkui daktarei Olgai už stebuklą.”

“- ačiū, kad rodote mums išskirtinį, nuoširdų dėmesį. Jaučiamės ypatingi ir grįžtame čia vėl ir vėl! - esate puiki komanda! Su dideliu rūpesčiu ir nuoširdumu apglėbiate kiekvieną atvykusį, poilsis,nors ir trumpas - jėgos atstatytos Jūsú dėka! -SPA VILNIUS jau ne pirmus metus mūsų vienintelė vieta, kur apsistojame atvykę į Druskininkus, tikimės ir toliau tokie išliksite, nes ir karantino metu sugebate teikti maksimaliai kokybiškas paslaugas. Ačiū už puikų šeimos poilsį!”

Susijusios procedūros