Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

Šiatsu galvos ir veido masažas

Procedūra netinkama:
Vaikams
Trukmė : 30min.

Turbūt ne kartą mums visiems teko trinti ir glostyti skaudamą vietą, nes taip greičiau nurimsta bei išnyksta skausmas. Šiatsu yra tradicinis kinų masažas, grįstas būtent šiuo natūraliu instinktu ir ištobulintas masažo meistrų.

Šiatsu galvos ir veido masažas harmonizuoja energetinių kanalų, vadinamų meridianais, veiklą. Šiatsu meistras naudoja spaudimo ir tempimo judesius, taip veikdamas aktyvius taškus, susijusius su įvairiais organais, kūno dalimis bei nervų sistema.

Jeigu Jus vargina migreniniai galvos skausmai, emocinė įtampa, nuovargis, nemiga, priešmenstruacinis sindromas ar kiti negalavimai, Šiatsu masažas gali išlaisvinti iš alinančių būsenų.

Be to, suteikia suglebusiai veido odai natūralų tonusą ir švytėjimą.

Šiatsu galvos ir veido masažo eiga ir nauda Jums:

  • Procedūros pradžioje įvardinkite, ar turite kažkokių nusiskundimų dėl kraujospūdžio, tai leis meistrui teisingai ir patogiai Jums atsigulti ant masažinio stalo. Terapijos eigoje galėsite mėgautis ritmingais ir tikslingais meistro delnų bei pirštų judesiais, kurie atpalaiduos ir išsklaidys įtampas.
  • Veikiant aktyvius taškus, mobilizuojamos organizmo apsauginės sistemos, atstatoma harmoninga energijos tėkmė, balansuojama hormonų ir nervų sistema, aktyvinama kraujotaka ir medžiagų apykaita.
  • Tai holistinis masažas, sujungiantis poveikį kūnui, kvėpavimui ir sielai.
  • Šiatsu masažas padeda atsipalaiduoti įsitempusiems raumenis, gerina mikrocirkuliaciją, todėl pamažu dingsta skausmas. Taip pat reguliuojamas arterinis kraujo spaudimas, stiprėja imunitetas. Be to, taip galima gydyti svorio sutrikimus.

Rekomendacijos: drąsiai įvardinkite savo lūkesčius ir negalavimus, taip kartu su meistru pasieksite efektyviausių rezultatų. Po šio masažo patariama valandą ilsėtis.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21% PVM.
Atsiliepimai

“Jau rekomendavau Jūsų paslaugas savo bendradarbiams ir draugams. Esu sužavėta Jūsų komandos profesionalumu ir Druskininkų miesto grožiu.”

Aušrinė

“Yra nerealus jausmas, kai atvyksti į SPA VILNIUS ir matai tuos pačius darbuotojus registratūroje, restorane, bare, tas pačias masažuotojas jau kelinti metai. Tai parodo, kad darbuotojai vertinami bei atvirkščiai - jie labai vertina darbą SPA VILNIUS. Tai taip pat parodo, kad vertinami ir klientai. Nuoširdžiausi linkėjimai ir sėkmės visam SPA VILNIUS kolektyvui!!!!!”

Jurgita

“Šaunuoliai - didžiuojuosi tuo, kad mano šalyje yra tokių nuostabių vietų ir tokių darbui atsidavusių žmonių!”

Miglė

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už puikų laiką, praleistą Jūsų SPA. Viskas buvo aukščiausiame lygyje –pradedant rezervacija ir baigiant išsiregistravimu.”

Arvydas

“Labai esu dėkinga visam aptarnaujančiam personalui už malonumus ir komfortą. Sekmės visam kolektyvui.”

Edita

“Vaikų kambario darbuotoja - nuostabi moteris, labai šilta, kompetetinga, maloni. Vaikai ją myli.”

Edita

“Norėtume padėkoti visam kolektyvui už visą puikų darbą. Ir už tai, kad likome begalo nustebinti ir netikėtai pasveikinti gimtadienių proga :)) Buvo labai netikėta ir smagu. Ačiū. :)”

Viktorija

“SPA centras ir kambariai labai patiko. Maistas įvairus, labai skanus ir šviežias, platus patiekalų pasirinkimas ir suaugusiam, ir vaikui. Būtinai jus rekomenduosim, nuostabus poilsis.”

Alena

“Jūs man esate komandinio darbo pavyzdys. Kokie namų šeimininkai - tokie ir pavaldiniai. Sveikinu - visada gera pas jus sugrįžti.”

Ernesta Ažuolė Bajor

“Aptarnavimas aukščiausio lygio. Buvome tikrai labai nustebinti. Visi draugiški, šypsenos veiduose, palydėjo, maloniai bendravo. Likite tokie, kokie esate šiuo metu. Mes išvykstame laimingi ir su noru grįžti dar kartelį.”

Erika

“Viskas buvo tiesiog nuostabu. Aplinka ir darbuotojai tik ir vilioja grįžti atgal. Labai tikimės jog tai taps lapkričio tradicija. Ačiū visam personalui!”

Valdonė ir Tomas

“Darbuotojų aptarnavimo kultūrą vertiname labai gerai. Dėkojame už dėmesį gimtadienio proga. Buvome labai pamaloninti. Didžiuojamės, kad ir Lietuvos aptarnaujantis personalas gali būti dėmesingas, mandagus, paslaugus.”

Laima ir Petras

“Super! Geriausia kada nors matyta aptarnavimo kultūra ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!”

Agnietė

“Viskas buvo puiku! Aptarnavimo draugiškumas nesuvaidintas, natūralus. Labai malonus visoje aplinkoje tvyrantis aromatas.”

Jūratė V.

“Aptarnavimas buvo fantastiškas, kolektyvas labai draugiškas, malonus, paslaugus. Esu labai patenkinta visomis procedūromis ir kambariu, kuris buvo švarus, jaukus ir patogus.”

Marija K.

“Tokio malonaus, paslaugaus aptarnaujančio personalo, tiek viešbučio, tiek SPA registratūroje ir ne tik, kituose Lietuvos panašaus pobūdžio viešbučiuose nesu sutikus. Buvau šiame viešbutyje pirmą kartą, nes vis nebūdavo vietų, dabar suprantu, kodėl, norint čia pakliūti, reik planuoti iš anksto. Ačiū, dar grįšiu. Dėkui daktarei Olgai už stebuklą.”

“- ačiū, kad rodote mums išskirtinį, nuoširdų dėmesį. Jaučiamės ypatingi ir grįžtame čia vėl ir vėl! - esate puiki komanda! Su dideliu rūpesčiu ir nuoširdumu apglėbiate kiekvieną atvykusį, poilsis,nors ir trumpas - jėgos atstatytos Jūsú dėka! -SPA VILNIUS jau ne pirmus metus mūsų vienintelė vieta, kur apsistojame atvykę į Druskininkus, tikimės ir toliau tokie išliksite, nes ir karantino metu sugebate teikti maksimaliai kokybiškas paslaugas. Ačiū už puikų šeimos poilsį!”

Susijusios procedūros