Užsakant 3 nakvynes – 20 % nuolaida! Plačiau

SPA baras LABAI

SPA baras LABAI

„Aš tik norėjau pasakyti, kad tu man žvėriškai žvėriškai…Ir aš tave labai labai”, –
S. Šaltenis „Riešutų duona“.

SPA baras LABAI, esantis antrame aukšte šalia SPA, svečius pasitinka jaukiu interjeru, originaliais, individualią erdvę sukuriančiais baldais, malonia muzika. SPA bare LABAI Jūsų laukia natūralaus skonio, mažai termiškai apdoroti, bet daug energijos turintys patiekalai, kurie ne tik neapsunkins skrandžio, bet ir suteiks papildomo žvalumo. SPA bare LABAI rasite su mineraliniu vandeniu gaminamų SPA patiekalų, vaišinsitės iš gręžinio išgaunamu silpnos mineralizacijos mineraliniu vandeniu. Čia – ypatingo SPA VILNIUS vaistinių žolelių mišinio, užpilto mineraliniu vandeniu, arbatos, tonizuojančių bei nuotaiką gerinančių mineralinio vandens kokteilių, šviežiai spaustų sulčių.

SPA bare LABAI puiki galimybė užkąsti ar pavalgyti pertraukose tarp procedūrų, nesirūpinat, kad reikia persirengti – čia galite pavalgyti ir vilkėdami chalatą.

Šiltuoju metų laiku veikia jauki SPA baro LABAI terasa.


Dietinis maitinimas

Tai gydytojo dietologo paruošta maitinimosi programa, apjungianti pagrindinius sveikos mitybos principus – įvairovę, balansą ir saiką. Naudojama ekologiška ir / ar vietinių ūkių produkcija, šviežia mėsa, žuvis, sezoniniai vaisiai ir uogos bei daržovės, pačių kepta duona, tiesiai iš Ispanijos atvežti tyriausi alyvuogių aliejai, lietuviškas linų sėmenų aliejus, unikalios vaistažolių arbatos.

Sveika mityba + individualus fizinis krūvis + geriausios kūno procedūros = ilgalaikis rezultatas.


SPA baras LABAI dirba:
I-IV, VII 10.00–23.00
V-VI 10.00–24.00

Trečiadieniais ir šeštadieniais – Jums skambės populiarios melodijos gitaros garsais, panirsite į išskirtinę kelionę fortepijonu per epochas, sielą glostys romantiški saksofono ar subtilūs arfos garsai, o gal Jus nuramins gražiausia muzika smuikui. Koks muzikinis vakaras vyks galite susipažinti čia


Meniu

Meniu vaikams

 

Telefonas +370 687 74583 | el. paštas labai@spavilnius.lt