Poilsis 402* SPA su 15 % nuolaida! Plačiau

SPA baras LABAI

„Aš tik norėjau pasakyti, kad tu man žvėriškai žvėriškai…Ir aš tave labai labai”, –
S. Šaltenis „Riešutų duona“.

SPA baras LABAI, esantis antrame aukšte šalia SPA, svečius pasitinka jaukiu interjeru, originaliais, individualią erdvę sukuriančiais baldais, malonia muzika. SPA bare LABAI Jūsų laukia natūralaus skonio, mažai termiškai apdoroti, bet daug energijos turintys patiekalai, kurie ne tik neapsunkins skrandžio, bet ir suteiks papildomo žvalumo. SPA bare LABAI rasite su mineraliniu vandeniu gaminamų SPA patiekalų, vaišinsitės iš gręžinio išgaunamu silpnos mineralizacijos mineraliniu vandeniu. Čia – ypatingo SPA VILNIUS vaistinių žolelių mišinio, užpilto mineraliniu vandeniu, arbatos, tonizuojančių bei nuotaiką gerinančių mineralinio vandens kokteilių, šviežiai spaustų sulčių.

SPA bare LABAI puiki galimybė užkąsti ar pavalgyti pertraukose tarp procedūrų, nesirūpinat, kad reikia persirengti – čia galite pavalgyti ir vilkėdami chalatą.

Šiltuoju metų laiku veikia jauki SPA baro LABAI terasa.

Trečiadieniais Jums skambės populiarios melodijos gitaros garsais, panirsite į išskirtinę kelionę fortepijonu per epochas, sielą glostys romantiški saksofono ar subtilūs arfos garsai, o gal Jus nuramins gražiausia muzika smuikui. Koks muzikinis vakaras vyks galite susipažinti čia

SPA baras LABAI dirba:

I-IV, VII 10.00–23.00
V-VI 10.00–24.00


MENIU GĖRIMŲ MENIU MENIU VAIKAMS

  


Pikniko krepšys Jūsų iškylai

Spontaniškas piknikas ar vėlyva viešnagė pas mus? Pagalvojome apie tai ir pasirūpinome detalėmis – paruošėme lengvų užkandžių rinkinį su pikantiškais sumuštiniais bei kitais šviežiais skanėstais, įskaitant vietinių ūkininkų gaminamą sūrį. Išvykai į gamtą turime tam pritaikytą pledą. Telieka užsisakyti šį pikniko krepšį ir pirmyn į gamtą lengvus planus įprasminant tobulomis ir įsimintinomis patirtimis!

Pikniko krepšio sudėtis 1–2 asmenims: kruasanas su kumpiu (filadelfijos sūris, Panevėžio filė, salotos lapas), kruasanas su sūriu (filadelfijos sūris, picarelos sūris, salotos lapas), ūkininkų sūris (100 g), figų džemas (70 g), parmos kumpis, mini mocarelos ir vynuoginių pomidorų vėrinukas (8 vnt.), agurkų juostelės (150 g), burokėlių humusas (80 g), juodos ir baltos duonos duoniukai (40 g), vaisiai (obuolys (2 vnt.), vynuogės (200 g)), sausainiai (6 vnt.), mineralinis vanduo (330 ml, 2 vnt.)

Kaina 25 €

  

Telefonas +370 687 74583 | el. paštas labai@spavilnius.lt