Kviečiame poilsiui tik su galimybių pasu. Plačiau

SPA sveikatingumo konferencija

Mūsų filosofija

Jums ir Jūsų komandai suteikiame daug daugiau, nei tik darbo erdvę ekraną, projektorių ir lentą užrašams.

Mes sukuriame pačią darbingiausią aplinką, įvertindami konferencijai keliamus tikslus. Žinome, kad fiziniai veiksniai ir supanti aplinka daro didelę įtaką mūsų protinei veiklai, patiriamoms emocijoms ir liekantiems įspūdžiams, todėl pasirūpiname visais 5 Jūsų komandos narių pojūčiais:

  1. Rega – nuo vaizdingo Druskininkų kurorto, miesto aikštės iki poilsio erdvės su vandens kriokliu.
  2. Klausa – nuo specialiai Jūsų darbo erdvei, parinktų garso takelių iki pušų ošimo.
  3. Lytėjimas – nuo SPA masažo meistro rankų pertraukų metu iki kankorėžių takelio basomis po visų darbų.
  4. Skonis – nuo specialiai darbingumui padedančio meniu iki edukacinio mineralinio vandens ar „steiko evoliucijos“ degustacijų.
  5. Uoslė – nuo aromaterapijos žaidimų atsipalaidavimui iki taisyklingo kvėpavimo treniruočių tarp darbinių sesijų.

Įdomūs faktai

2017 2018 metais SPA VILNIUS Druskininkai konferencijų centre surengtos pirmosios Lietuvoje „Tvaraus verslo” konferencijos. Jų metu buvo atsisakyta popierius ir plastiko, o konferencijų maisto meniu sudarytas tik iš vegetariškų patiekalų, kurių sudedamosios dalys užaugintos ekologiniuose ūkiuose.

Mes džiaugiamės ir didžiuojamės, kad SPA VILNIUS pirmieji Druskininkų mieste ir 5-ieji Lietuvoje gavo prestižinį tarptautinės programos „Žaliasis raktas” sertifikatą. Tai vienintelis apgyvendinimo ir sveikatinimo paslaugas teikiantis viešbutis Lietuvoje apdovanotas šiuo tarptautiniu ženklu.

Visi SPA VILNIUS svečiai ir konferencijų dalyviai – gali skanauti šviežiausius kepinius! Visus konditerinius stebuklus gamina mūsų virtuvės meistrai! Todėl kavos pertraukėlių metu Jus stebiname sveikais, pačiais šviežiausiais ir unikaliausiais skoniais.

Mokslinių tyrimų Japonijoje metu nustatyta, jog vien kavos kvapas padeda sumažinti stresą. Be to, didina darbingumą (ypač jei jis sumažėjęs dėl miego stygiaus). Tiek kavos aromatas, tiek išgertos kavos puodelis didina reakcijos greitį, dėmesingumą, padeda priimti loginius sprendimus. Todėl konferencijų metu SPA VILNIUS tiekia, tik aukščiausios kokybės kavą iš Salvadoro.

Dietologė pataria

Kaip sako patarlė „Esame tas, ką valgome” taip pat tiesa, kad mes dirbame taip kaip valgome. Turime omenyje, kad mityba turi tiesioginį poveikį darbui, našumui ir produktyvumo lygiui ir daug daugiau, nei mes patys suvokiame.

Tinkama mityba gali padidinti produktyvumą vidutiniškai 20 procentų.

Maistas, turintis žemą glikeminį indeksą palaipsniui padeda gliukozei patekti į kraujotaką. Šis laipsniškas gliukozės išsiskyrimas padeda sumažinti cukraus kiekio svyravimus bei optimizuoja protinius gebėjimus ir dėmesio koncentraciją.

Rezervuokite telefonu: +370 313 51454 arba siųskite užklausą el. paštu: sales@spavilnius.lt