SPA VILNIUS ambasadoriai

AMBASADORIŲ PROGRAMA skirta patiems ištikimiausiems SPA VILNIUS klientams – kurie nori pasidalinti savo maloniais potyriais bei rekomenduoti SPA VILNIUS draugams ir artimiesiems.

AMBASADORIŲ PROGRAMA suteikia galimybę mėgautis išskirtine ir visame pasaulyje pripažinta SPA VILNIUS paslaugų ir aptarnavimo kokybe su papildomais privalumais.

SPA VILNIUS AMBASADORIUS – jau esamas SPA VILNIUS klientas, kuris SPA VILNIUS rekomenduoja naujam klientui, o pastarasis atvyksta į vieną iš SPA VILNIUS centrų, Druskininkuose arba Anykščiuose PIRMĄ KARTĄ.

PROGRAMOS DALYVIS - tai žmogus, kuris į SPA VILNIUS atvyksta pirmą kartą, deleguotas AMBASADORIAUS.

AMBASADORIŲ PROGRAMOS DALYVIS gali būti tik NAUJAS SPA VILNIUS klientas, anksčiau pas mus nesilankęs.

AMBASADORIŲ PROGRAMOS DALYVIS gauna 5% nuolaidą apgyvendinimui arba sveikatinimo programai, savo pirmam apsilankymui SPA VILNIUS centre Druskininkuose arba Anykščiuose. Visos viešnagės SPA VILNIUS centre metu jį lydi išskirtinis dėmesys ir profesionalus aptarnavimas. Atvykimo į SPA VILNIUS dieną, programos dalyvis gali mėgautis šviežių vaisių pintine ir gražiu linkėjimų atviruku kambaryje, kuriuos jam DOVANOJA SPA VILNIUS ir jį delegavęs AMBASADORIUS.

AMBASADORIUS už vieną programos dalyvio užsakymą, sekančiam savo apsilankymui gauna DOVANŲ individualiai jam pritaikyta DOVANĄ (dovanos vertė apie 5% nuo programos dalyvio užsakymo vertės, tačiau ne mažesnė nei 20 €)